رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 23 June

درباره ما | ویکی پی جی | پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات با عنوان اختصاری ویکی پی‌جی، اطلاعات جهان صنعت را به همراه تازه ترین اخبار و رویدادها در زمینه های مختلف صنعتی ارایه می‌کند و در این سایت، می‌توان از زمان و مکان برگزاری نمایشگاه‌های مختلف صنعتی، همایش‌ها و سمینارها، کتاب‌ها، شرکت‌های بزرگ صنعتی داخلی و خارجی و شخصیت‌های بزرگ صنعتی و اقتصادی کشور اطلاعات کسب کرد.

 مطالب و اطلاعات ارایه شده در پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات، شامل مطالب مختلف است که بیشتر در حوزه‌های صنعت، معدن و تجارت، صنعت تاسیسات، اقتصاد، انرژی، تولید و تجارت، بانک و بیمه و بورس و اقتصاد و … هستند.

ویکی پی جی از سال  ۱۳۸۹ تاکنون در محیط وب فعالیت داشته  و از آغاز سال ۱۳۹۵ به علت نبود مرجع معتبر و کاملی برای جمع آوری اخبار و اطلاعات مورد نیاز صنعتی با محوریت تاسیسات به پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات تبدیل شد.

در محور صنعت تاسیسات، اخبار و مقالات تخصصی حوزه تاسیسات اعم از انرژی، گرمایش و سرمایش و تهویه مطبوع، ایمنی و آتش نشانی، صنفی، برندها، آب و فاضلاب، اقتصاد و … در این پایگاه منعکس  می شود.

خبرهای داخلی برگرفته از خبرگزاری های داخلی و سایت سازمان ها و مراجع اصلی داخلی و خبرهای خارجی عمدتاً ترجمه شده از مراجع دست اول بین المللی هستند که توسط یک تیم خبری حرفه ای و در قالب استاندارد خبر جمع آوری شده اند.

بخش دیگری از خبرهای داخلی توسط تیم خبری ویکی پی جی و در قالب مصاحبه، مقاله و گزارش میدانی توسط خبرنگاران این گروه تهیه می شود.

امید است که این پایگاه خبری مرجع کاملی برای اقتصاددانان کشور و صاحبان صنایع کشور باشد و به صدای صنعت تاسیسات در ایران تبدیل شود.

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات آماده شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات ارزنده شماست و شما می توانید با ویکی پی‌جی در ارتباط باشید.

برای این منظور می توانید با شماره تلفن ۸۸۵۴۷۳۱۰ تماس بگیرید و یا به آدرس info@wikipg.irایمیل بزنید.

 

Advertisements