رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
  • الخميس ۷ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 17 June

مشکل پایان کار 848 واحد صنعتی در کشور رفع شد

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: با اعلام الحاقیه ضوابط ساخت وساز در شهرک های صنعتی به استانها تا اواخر آذر ماه سال جاری مشکل پایان کار

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: با اعلام الحاقیه ضوابط ساخت وساز در شهرک های صنعتی به استانها تا اواخر آذر ماه سال جاری مشکل پایان کار ۸۴۸ واحد صنعتی در کشور برطرف شد.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی پی جی به نقل از ایرنا فتحعلی محمدزاده روز چهارشنبه در همایش معاونان فنی شرکت های استانی شهرک های صنعتی در پژوهشگاه مواد و انرژی کشور در البرز افزود: با توجه به شرایط و وضعیت کشور و مسئولیتی که به عهده داریم باید در بخش اشتغال و صنعت نگاه ویژه داشته باشیم.

وی با بیان اینکه شهرک های نمونه صنعتی در کشور مورد توجه قرار گرفته است ،گفت: هر استان حداقل باید یک شهرک صنعتی نمونه داشته باشد.

محمدزاده اظهار داشت: ایجاد نواحی صنعتی روستایی و استفاده از انرژی‌‌های تجدیدپذیر در دستور کار وزارت صنعت قرار دارد.

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی به تغییر اقلیم و آب و هوای کشور اشاره کرد و گفت: ارتقای مبلمان شهرک های صنعتی همچنین مدیریت مصرف آب در این بخش از جمله اقدامات مهمی است که در این خصوص تفاهم نامه های خوبی منعقد شده است.

محمدزاده افزود: انتظار می رود در مکان یابی و طراحی شهرک های صنعتی جدید بتوانیم مقوله پدافند غیرعامل را نهادینه کنیم که در این زمینه با بهره‌مندی از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان در زمینه‌های مختلف سبب پیشرفت در عرصه اقتصادی می‌شود.

وی اظهار داشت: باید با توجه به وضعیت کشور در بخش اقتصاد و اشتغال حرکتی جهادی انجام شود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی