رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 13 June

کنترل دوش حمام و شیر دستشویی با آینه هوشمند

با تولید نوعی آینه هوشمند قابل کنترل با فرامین صوتی، مدیریت دوش حمام، شیر دستشویی و حتی آشپزخانه به شیوه‌ای نوین ممکن شده است.

با تولید نوعی آینه هوشمند قابل کنترل با فرامین صوتی، مدیریت دوش حمام، شیر دستشویی و حتی آشپزخانه به شیوه‌ای نوین ممکن شده است.

با استفاده از این آینه هوشمند که همراه با یک برنامه موبایلی اختصاصی عرضه می‌شود حتی می‌تواند شیر دستشویی و حمام را با استفاده از صدای افراد کنترل کرد. این آینه که وردرا نام دارد، با فناوری هوشمند الکسا نیز سازگاری دارد و لذا می‌توان از آن خواست تا اخبار روز را برای افراد در حین استحمام پخش کند، نور محیط و لامپ‌ها را به دلخواه کم و زیاد کرد و دیگر ابزار برقی موجود در محیط اطراف را هم مدیریت کند.

این آینه مجهز به میکروفن نیز هست و برای جلوگیری از آسیب‌دیدن اجزای الکترونیک به علت پاشیده شدن آب روی این اجزا با یک لایه محافظ پوشانده شده است.

وردرا قادر به شناسایی حرکت در محیط اطراف خود با استفاده از حسگرهای حرکتی است و در زمان عبور افراد از کنار خود نوری ملایم را از حاشیه‌های آینه روشن و فعال می‌کند.

کنترل شیر آب آشپزخانه از طریق این آینه هوشمند شامل باز و بسته کردن شیر، تنظیم درجه آب و همین طور شدت ریزش آن است.

سرویس بهداشتی که سازگار با این مجموعه است به گونه‌ای طراحی شده که ارتفاع نشیمنگاه فرد و میزان گرمای آن قابل کنترل باشد و همین‌طور امکان پخش موسیقی از طریق آن با فرمان صوتی وجود دارد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی