رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 13 June

سومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی

سومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی، ۱۸ دی ماه با حضور مقامات، مدیران و متخصصان این حوزه در سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود.

سومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی، ۱۸ دی ماه با حضور مقامات، مدیران و متخصصان این حوزه در سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، این جایزه بر اساس تفاهم‌ بین «سازمان مدیریت صنعتی»، «سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌‌وری انرژی برق»، «شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت»، «ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری» و «سازمان ملی استاندارد ایران» طراحی و اجرا می‌شود. بیش از ۶۰ نفر از متخصصان در رشته‌های مرتبط در قالب تیم‌های ارزیابی در کنار اعضای کمیته‌های راهبری و علمی این فرآیند را به انجام رسانده‌اند.

بر اساس امتیازات کسب ‌شده، به ۲۸ شرکت منتخب که در ۳۷ موضوع مستقل در این دوره از جایزه شرکت داشته و تمامی مراحل را گذرانده‌اند، در حوزه‌های «فرآیندهای انرژی‌بر» و «پروژه‌های کاهش مصرف انرژی»، گواهینامه تخصصی، لوح افتخار، تندیس و نشان اعطا می‌شود.

متقاضیان این جایزه، صنایع شاخص در شاخه‌های مرتبط با استانداردهای معیار مصرف را در برمی‌گیرد که می‌توان به صنایع پتروشیمی، سیمان، تایر و تیوب اشاره کرد.

بر اساس این گزارش، صنایعی که برای آنها از طریق سازمان ملی استاندارد ایران، استاندارد معیار مصرف انرژی تدوین شده، می‌توانند متقاضی شرکت در این جایزه باشند.

انطباق با استاندارد معیار مصرف به‌عنوان حداقل قانون و الزام برای محدودیت در مصرف، اصلی‌ترین بخش الگوی ارزیابی این جایزه است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی