رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

اجرای شبکه فاضلاب در منطقه 22 تهران آغاز شد

مدیر امور نظارت بر اجرای شبکه فاضلاب منطقه ۲۲ تهران از آغاز اجرای عملیات شبکه در این منطقه و انتخاب پیمانکاران خبر داد

مدیر امور نظارت بر اجرای شبکه فاضلاب منطقه ۲۲ تهران از آغاز اجرای عملیات شبکه در این منطقه و انتخاب پیمانکاران خبر داد و گفت: با توجه به برگزاری مناقصه برای چهار قطعه از شبکه منطقه و انتخاب پیمانکاران، عملیات حفاری و لوله‌گذاری شبکه فاضلاب آغاز شده است.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از ایرنا «احمد احمدنیان» افزود: براساس طراحی های انجام شده، ۲۵۳ کیلومتر شبکه فاضلاب، ۱٫۸ کیلومتر خطوط انتقال و حدود ۸٫۵ کیلومتر خطوط تخلیه لجن تصفیه خانه و دو واحد تصفیه خانه محلی توسط شرکت فاضلاب تهران در منطقه ۲۲ اجرا خواهد شد.

به گفته وی، تاکنون تشریفات مناقصه و انتخاب پیمانکار برای اجرای ۵۰ کیلومتر شبکه فاضلاب با قطرهای ۲۵۰ تا ۸۰۰ میلیمتر در شهرک گلستان منطقه ۲۲برگزار شده است.

وی با اشاره به تامین اعتبارات لازم، زمان برای اجرای کامل شبکه فاضلاب در منطقه ۲۲ را سه سال پیش بینی کرد و گفت: فاضلاب جمع‌آوری‌شده این محدوده از طریق خطوط اصلی به تصفیه‌خانه های محلی فاضلاب همان منطقه و شمال غرب تهران انتقال خواهد یافت.

«محمد پرورش» مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران پیشتر با اشاره به اینکه تاکنون ۶ هزار و ۵۰۰ کیلومتر شبکه فاضلاب در تهران اجرایی شده است، گفته بود: پروژه فاضلاب تهران تا سال ۱۴۰۰به اتمام می رسد.

به گفته وی، در تهران ۹ هزار کیلومتر شبکه فاضلاب اجرا خواهد شد اما تاکنون ۶ هزار و ۵۰۰ کیلومتر یعنی ۷۳ درصد از این شبکه اجرا شده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی