رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 14 June

دولت هنوز تصمیمی برای افزایش قیمت آب و برق در سال آینده ندارد

رضا اردکانیان، وزیر نیرو بامداد پنجشنبه پس از زمین لرزه ملارد گفت: در وزارت نیرو در کنار همکاران ستاد عملیات در آمادگی کامل هستیم.

رضا اردکانیان، وزیر نیرو بامداد پنجشنبه پس از زمین لرزه ملارد گفت: در وزارت نیرو در کنار همکاران ستاد عملیات در آمادگی کامل هستیم.

به گزارش گروه انرژی  ویکی پی جی به نقل از ایرنا وی با تاکید براینکه وزارت نیروی به همراه نیروهای ستادی در آمادگی کامل است، افزود: یک پست فوق توزیع ۶۳ کیلو ولتی ما در شمال غرب تهران به علت عمل کردن لایه حفاظتی از مدار خارج شده بود که بلافاصله با مانورهای لازم موضوع حل شد و خللی در تامین برق پیش نیامد.

وزیر نیرو گفت: شرایط در شبکه های فشار قوی، متوسط و ضعیف کاملا پایدار است و در عین حال تیم های عملیاتی در آماده باش کامل هستند.

اردکانیان اظهار کرد: شرایط آب و فاضلاب هم در استان تهران و البرز کاملا طبیعی است. در عین حال تیم های عملیاتی تهران و البرز و استان های معین به حکم وظیفه در حالت آماده باش هستند.

وی گفت: بررسی های فنی لازم در سد امیرکبیر نیز انجام شده و شرایط کاملا عادی است.

وزیر نیرو با اشاره به زیمن لرزه ای استانهای تهران و البرز تصریح کرد: این زلزله برای تیم‌های اجرایی یک مانور مفید و برای مردم زنگ خطر بود. که ما بعد وقوع حادثه آرامش خود را حفظ کنیم.

وی ادامه داد: زلزله را به عنوان یک تهدید جدی در کشور فراموش نکنیم و آماده باشیم کشور را از جهات مختلف برای زلزله های که به طور طبیعی پیش خواهد آمد همچون بسیاری از نقاط دنیا ایمن کنیم.

اردکانیان گفت: ایمن سازی وظیفه دولت و دستگاه های اجرایی است مانند وزارت نیرو در ارتباط با سازه های آب و برق و هم وظیفه آحاد مردم در ارتباط با سازه های مسکونی که بایستی مورد توجه قرار بگیرد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی