رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 23 April

سرمایه‌گذاری ۱۵۰ میلیارد تومانی در اجرای آب‌شیرین‌کن بوشهر

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: در اجرای طرح آب‌شیرین‌کن بوشهر به ظرفیت تولید ۳۵ هزار متر مکعب در شبانه‌روز ۱۵۰ میلیارد تومان از سوی بخش خصوصی سرمایه‌گذاری می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: در اجرای طرح آب‌شیرین‌کن بوشهر به ظرفیت تولید ۳۵ هزار متر مکعب در شبانه‌روز ۱۵۰ میلیارد تومان از سوی بخش خصوصی سرمایه‌گذاری می‌شود.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، کیقباد یاکیده صبح امروز در بررسی جانمایی طرح آب‌شیرین‌کن ۳۵ هزار متر مکعبی بوشهر با اشاره به اینکه این پروژه از بزرگترین تاسیسات آب شیرین‌کن در جنوب کشور است اظهار داشت: تامین آب استان بوشهر با اجرای طرح‌های آب شیرین‌کن مورد توجه ویژه است که در این راستا پروژه‌های آب‌شیرین‌کن بوشهر و کنگان به ظرفیت هر کدام ۱۰ هزار متر مکعب اجرا و وارد مدار تولید قرار گرفته است.

وی با اشاره به اجرای سومین پروژه آب‌شیرین‌کن شهری استان بوشهر بیان کرد: این پروژه برای شهر بوشهر به ظرفیت ۳۵ هزار متر مکعب طراحی شده است که البته بر روی تامین آب و توازن کلی توزیع آب استان موثر است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه پروژه آب شیرین‌کن ۳۵ هزار متر مکعبی بوشهر با مشارکت بخش خصوصی اجرا می‌شود خاطرنشان کرد: مرحله نخست مناقصه این پروژه اکنون اجرا شده که پس از بررسی‌های فنی وارد مرحله بعدی می‌شود.

یاکیده از سرمایه‌گذاری ۱۵۰ میلیارد تومانی در اجرای این پروژه خبر داد و گفت: در اجرای طرح آب‌شیرین‌کن بوشهر به ظرفیت تولید ۳۵ هزار متر مکعب در شبانه‌روز ۱۵۰ میلیارد تومان از سوی بخش خصوصی سرمایه‌گذاری می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پروژه یاد شده در مدت ۲ سال اجرا می‌شود بیان کرد: در این راستا خط انتقالی به طول ۱۵ کیلومتر طراحی شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به اینکه برای خط انتقال آب از تاسیسات آب‌شیرین‌کن ۳۵ هزار متر مکعبی ۱۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است خاطر نشان کرد: برای اجرای این پروژه امسال ۲ میلیارد تومان در نظر گرفته شده که پیش‌بینی می‌شود ۵ میلیارد تومان دیگر نیز به‌زودی تصویب شود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی