رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 24 June

برطرف شدن خاموشی‌های ناشی از زلزله کرمان

مدیرعامل توانیر گفت: با تلاش اکیپ های عملیاتی، برق بیشتر مشترکانی که در اثر زمین لرزه در استان کرمان، دچار خاموشی شده بودند، وصل شد و تنها واحدهایی باقی ماندند که دچار تخریب کامل یا شدید شده و امکان برقدار کردن آن ها وجود نداشت.

مدیرعامل توانیر گفت: با تلاش اکیپ های عملیاتی، برق بیشتر مشترکانی  که در اثر زمین لرزه در استان کرمان دچار خاموشی شده بودند، وصل شد و تنها واحدهایی باقی ماندند که دچار تخریب کامل یا شدید شده و امکان برقدار کردن آن ها وجود نداشت.

به گزارش گروه انرژی  ویکی پی جی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)؛  آرش کردی با بیان این که اکیپ های  عملیاتی از همان دقایق اولیه پس از زمین لرزه در محل حاضر و اکیپ های امدادی نیز به مناطق مورد نظراعزام شدند، خاطرنشان کرد: در مجموع ۸ روستا تحت تاثیر زلزله قرار گرفته بودند که باعث قطع شدن برق ۲۵۰ مشترک شده بود.

مدیرعامل توانیر اضافه کرد: با تلاش اکیپ های عملیاتی، برق بیشتر مشترکانی  که در اثر زمین لرزه در استان کرمان، دچار خاموشی شده بودند، وصل شد و تنها واحدهایی  که دچار تخریب کامل یا شدید شده و امکان برق‌دار کردن آن ها وجود نداشت، باقی ماندند.

مدیرعامل توانیر با تاکید براین که اوضاع تحت کنترل است و هرگونه مشکلی در خصوص برق بلافاصله رسیدگی خواهد شد، خاطرنشان کرد: مشترکان هیچ نگرانی از بابت برق نداشته باشند چرا که اکیپ های عملیاتی در مناطق زلزله زده تا اطمینان کامل از پایدار شدن شبکه حضور خواهند داشت.

زلزله ای به بزرگی۶٫۱ ریشتر در ساعت شش و دو دقیقه  دیروز(جمعه )هجدک از بخش کوهساران شهرستان راور در استان کرمان را لرزاند. این زلزله در شهرهای زرند، سیرجان، شهداد و کرمان نیز احساس شد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی