رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 22 June

اعلام جرم شورای مرکزی نظام‌مهندسی علیه نماینده منتقد

هریک از اصطلاحاتی که ایشان از قبیل فساد، خالی کردن جیب مردم و…که به سازمان نظام مهندسی و مهندسان نسبت دادند موجب خواهد شد که ما شورای مرکزی نظام مهندسی کشور به عنوان نماینده سازمان های نظام مهندسی علیه ایشان اعلام جرم نماییم و به آسانی از این حق قانونی خود عبور نخواهیم کرد.

هریک از اصطلاحاتی که ایشان از قبیل فساد، خالی کردن جیب مردم و…که به سازمان نظام مهندسی و مهندسان نسبت دادند موجب خواهد شد که ما شورای مرکزی نظام‌ مهندسی کشور به عنوان نماینده سازمان های نظام مهندسی علیه ایشان اعلام جرم نماییم و به آسانی از این حق قانونی خود عبور نخواهیم کرد.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از صما، نطق ناآگاهانه و غیر مسئولانه محمدابراهیم رضایی- نماینده مرم خمین در مجلس شورای اسلامی-موجب ابراز تاسف مهندسان و جامعه ایران شد، چرا که صرفنظر از جایگاه مخاطبین یعنی جامعه مهندسان و سازمان نظام مهندسی، ایشان از تریبون خانه ملت و در جایگاه وکالت مردم اینگونه به تهمت و افترا و نشر اکاذیب علیه سازمان نظام مهندسی پرداختند.

اگر مجلس را عصاره ملت می دانیم آیا ملت ایران این ادبیات سخیف و سطح پایین را تائید می‌کند؟ آیا نمایندگان محترم ملت شریف ایران ایشان را با این رفتار ناشایست واین گفتار نابخردانه به عنوان همکار خود می پذیرند وتایید می کنند؟

آیا موضع گیری غیرعاقلانه ایشان را موجب مخدوش شدن اعتبار،حیثیت وجایگاه رفیع مجلس شورای اسلامی نمی دانند؟

جامعه مهندسی ایران منتظر است تا برخورد نهاد نظارتی مجلس و نمایندگان مجلس با ایشان را ببینند شاید اندکی از هتک حرمت ایجاد شده جبران شود.

هریک از اصطلاحاتی که ایشان از قبیل فساد، خالی کردن جیب مردم و…که به سازمان نظام مهندسی و مهندسان نسبت دادند موجب خواهد شد که ما شورای مرکزی نظام مهندسی کشور به عنوان نماینده سازمان های نظام مهندسی علیه ایشان اعلام جرم نماییم و به آسانی از این حق قانونی خود عبور نخواهیم کرد.

آقای رضایی باید بداند اگر تعدادی از هموطنانمان براساس حسن اعتماد خود وی را در جایگاه قانونگذاری این کشور قرار داده اند، قدر این جایگاه رابداند وحرمت و شرایط وملزومات آن را رعایت کند.

ایشان باید بداند به هردلیلی که به این سمت سوق داده شده است واز هرمنبعی که آدرس واطلاعات غلط دریافت نموده است ،چه به اهداف مغرضانه یا غیرمغرضانه شان دست یابند یا نیابند، به قشری از تاثیرگذارترین، شایسته ترین و باسوادترین افراد این سرزمین توهین کردند که در پیروزی انقلاب، درهشت سال دفاع مقدس، در دوره سازندگی و در توسعه و آبادانی کشور و در رقم زدن اکثرتحولات افتخارآمیزاجتماعی دهه های اخیر در صف مقدم بوده وفداکاری کرده اند.

همه افرادی که حتی اندکی از ساختار، قوانین ومقررات مربوط به مهندسی ساختمان در کشور آگاهی دارند تصدیق می‌کنند که آقای رضایی در نطقی که کرده‌اند و مثال‌هایی که آورده اند کمترین مطالعه وآگاهی نداشته است واین امر واقعا دون شان یک نماینده مجلس است.

در پایان باید گفت همانطور که آگاهان وصاحب‌نظران در حوزه صنعت ساختمان تایید می کنند،سازمان نظام مهندسی در عمر بیش ازبیست ساله خود در جهت خدمت به مردم ،حفظ سرمایه های ملی،ارتقای ایمنی،بهداشت واستحکام ساختمانهاوحفظ حقوق بهره برداران تلاش کرده وموفق بوده است ودرادامه راه نیز با آسیب شناسی وبهبود عملکرد، رسالت خود رادر قبال خدمتگزاری مردم عزیز ایران انجام خواهد داد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی