رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 22 June

پرداخت 32 هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک های قزوین

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: ۳۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک های استان در هفت ماهه نخست سال جاری به متقاضیان پرداخت شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: ۳۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک های استان در هفت ماهه نخست سال جاری به متقاضیان پرداخت شده است.

به گزارش گروه بانک و بیمه و بورس ویکی پی جی به نقل از ایرنا، منوچهر حبیبی روز چهارشنبه افزود: ۳۷ درصد تسهیلات پرداخت شده مربوط به بخش صنعت و معدن بوده و ۳۶ درصد به بخش خدمات، ۱۷ درصد به بخش کشاورزی،۹ درصد به بخش مسکن و یک درصد نیز به بخش صادرات پرداخت شده است.

وی اظهار کرد: ۲۸ هزار میلیارد ریال از این تسهیلات توسط ۱۶ بانک عضو شورای هماهنگی بانک های استان و سایر توسط بانک های خصوصی پرداخت شده است.

این مسئول همچنین گفت: میزان تسهیلات پرداختی توسط بانک های عضو شورای هماهنگی در هفت ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد بالای ۶ درصد داشته است.

وی با اشاره به میزان صادرات استان اظهار کرد: در هفت ماهه امسال از مبادی استانی ۳۰۴ میلیون دلار کالا به خارج از کشور صادر شده که نسبت به مدت مشابه در سال قبل ۳۳ درصد رشد داشته است.

این مسئول همچنین گفت: در این مدت همچنین ۱۴۵ فقره پروانه بهره برداری صنعتی با سه هزار و ۲۲۶ نفر اشتغال و پنج هزار و ۸۹۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری صادر شده که از نظر میزان سرمایه جذب نسبت به مدت مشابه سال قبل هشت درصد رشد را نشان می دهد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی