رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 22 June

تفاهم نامه راشیگ آلمان با پژوهشگاه صنعت نفت

پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت آلمانی راشیگ تفاهم‌نامه همکاری مشترکی امضا کردند که انتقال فناوری و آموزش از رئوس آن به شمار می‎آید.

پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت آلمانی راشیگ تفاهم‌نامه همکاری مشترکی امضا کردند که انتقال فناوری و آموزش از رئوس آن به شمار می‎آید.

به گزارش گروه انرژی  ویکی پی جی به نقل از شانا، این تفاهم‌نامه همکاری میان منصور بزمی، معاون فناوری و روابط بین‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت و میشائل شولتس مدیر فنی شرکت راشیگ آلمان در مرکز همایش‌های بین‌المللی پژوهشگاه امضا شد.

معاون فناوری و روابط بین‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت در این باره، به جایگاه شرکت راشیگ در اروپا اشاره کرد و گفت: این شرکت یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های فعال در سطح جهان است و بسیاری از صنایع با این مجموعه همکاری می‌کنند.

وی درباره ابعاد این تفاهم‌نامه گفت: همکاری در زمینه انتقال فناوری تجهیزات داخلی برج‌های تقطیر در پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌ها، طراحی برج‌های تقطیر بر پایه محصولات این شرکت آلمانی، آموزش نرم‌افزار winsorp و آموزش متخصصان و کارشناسان پژوهشگاه در حوزه‌های مرتبط کاری، از مفاد این تفاهم‌نامه است.

معاون فناوری و روابط بین‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت ادامه داد: پژوهشگاه صنعت نفت، مجموعه فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه طراحی برج‌های تقطیر انجام داده است و هم‌اکنون با همکاری شرکت راشیگ می‌توانیم از روش‌های نو این مجموعه در طراحی‌های خود استفاده کنیم.

مدیر فنی شرکت راشیگ آلمان هم پس از بازدید از پژوهشگاه صنعت نفت، گفت: فعالیت‎های این مجموعه، ما را تحت تاثیر قرار داده است و تمایل بسیاری برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌های این مجموعه به منظور‌ همکاری‌های دو جانبه آینده دارم.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی