رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 20 April

مدیر فنی شرکت آبتین: صنعت تاسیساتی بستگی به مراجعه کنندگان آن دارد
مصاحبه اختصاصی ویکی پی جی با مهندس غلامی مدیر فنی آبتین

مدیر فنی شرکت آبتین: صنعت تاسیساتی بستگی به مراجعه کنندگان آن دارد

چالش ها ، مسایل و مشکلات صنعتگران و صاحب نظران صنعت عظیم تاسیسات همه آن چیزی است که ما به دنبال آن هستیم و چه زیبا است که به هنگام سخن با این بزرگان، خالصانه و بی ریا و عاری از هر تملق و مجیزی به زبان می آوردند هر چه که باید به زبان آورد.

چالش ها ، مسایل و مشکلات صنعتگران و صاحب نظران صنعت عظیم تاسیسات همه آن چیزی است که ما به دنبال آن هستیم و چه زیبا است که به هنگام سخن با این بزرگان، خالصانه و بی ریا و عاری از هر تملق و مجیزی به زبان می آوردند هر چه که باید به زبان آورد.

به گزارش خبرنگار اختصاصی گروه تاسیسات ویکی پی جی، در طی روزهای گذشته شانزدهمین دوره نمایشگاه تاسیسات در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. فرصتی یافتیم تا با صاحب نظران حیطه صنعت تاسیسات و سیستم های گرمایشی و سرمایشی سخنی گفته باشیم و پای درد و دل این عزیزان بنشینیم.

در این راستا گفت و گویی با مهندس غلامی مدیر فنی آبتین انجام دادیم که در ادامه می‌خوانیم.

ابتدا شرکت خودتان را معرفی بفرمایید

شرکت آبتین با هدف تامین محصولات نوین و ارائه خدمات ویژه در سایه رضایت مشتری با تمامی توان و تجربه خود گام به عرصه گذاشته و در این راستا با سازمان­ ها، پروژه ­ها و صنایع بزرگ همکاری نموده است و تجربیات واطلاعات به روز خود را در اختیار مدیران و مهندسین محترم قرار می‌دهد.

شرکت آبتین نماینده رسمی محصولات اتوماسیون صنعتی دانفوس دانمارک است.

مرکز خدمات پس از فروش شرکت آبتین اولین و تنها مرکز خدمات پس از فروش رسمی گراندفوس است.
متخصصین فنی به همراه دانش و اطلاعات تخصصی و کارآمد خود در دفتر خدمات پس از فروش آبتین اقدام به سرویس دهی الکتروپمپ­ های گراندفوس نموده ­اند.

 یک توضیح مختصر درباره خدمات ارایه دهنده شرکت آبتین تهویه بیان بفرمایید

شرکت آبتین تهویه نماینده رسمی ترنسمیترهای فشار،پمپ ­های سیرکولاتور ،پمپ­ های سانتریفیوژ عمودی-طبقاتی،پمپ­ های زمینی-طبقاتی،پمپ های شناور است یه توضیح مختصر راجب به ساختار این خدمات: پمپ های ما در ۵ مدل ۴، ۶، ۸، ۱۰ و ۱۲ اینچ موجود بوده و با بدنه تماماً استیل در برابر خورندگی های بالا مقاوم هستند.
پمپ های SP قابلیت نصب در آب دریا را داشته و در برابر ذرات مانند شن و ماسه مقاوم هستند.این پمپ ها کاربرد های صنعتی و کشتیرانی دارند.

ایده نوین در زمینه ی تاسیسات خود را بیان بفرمایید

پمپ­های سیرکولاتور UPS 100&200 این پمپ ها سه سرعته بوده و در هر دو فرکانس ۵۰ و ۶۰ هرتز قابل دسترس هستند.
این گونه پمپ­ ها در سیستم‌های باز و بسته مورد استفاده قرار می‌گیرند. پمپ­های UPS از نوع روتورتر(wet runner) قرار گرفته در جام استیل است، به عبارت دیگر پمپ بدون شفت سیل و یکپارچه است. برینگ ها توسط سیال داخل پمپ روانکاری می ­شوند.
پمپ‌های UPS برای سیرکوله سیالات در سیستم­‌های گرمایش و تهویه مطبوع طراحی شده‌اند.
همچنین این پمپ‌­ها با بدنه برنز و یا فولاد ضدزنگ مناسب برای سیستم­های سرویس آبگرم می­ باشند.

در شانزدهمین نمایشگاه صنعت تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی روند نمایشگاه از نظر شما نزولی بوده است یا صعودی؟

فعلا که روز اول نمایشگاه هستش و نمی توان به طور نهایی نتیجه گیری کرد و پاسخ را می توان در ساعات آخر روز آخر نمایشگاه پرسید  اما چیزی که امروز نظر بنده را جلب کرد  این بود که در روز اول تعدادی زیادی از بازدیدکنندگان به غرفه ها آمدند نه تنها غرفه ی ما بلکه من در ساعت های پیش دیدم که بیشتر غرفه ها در روز اول شلوغ بودند و به طور کلی روزه شروع خوبی را داشتند

از نظر شما روند پیشرفت نمایشگاه های صنعتی به چه چیزی بستگی دارد؟

یک نمایشگاه تاسیساتی و یا در اصل صنعت تاسیساتی بستگی به مراجعه کنندگان آن دارد، مراجعه کنندگان هم در صورتی اعتماد می کنند که پیشینه ی خوبی از شرکت طرف قراردادشان ببینند، به طور مثال شرکتی  که پروژه نداره جایی در میان عرصه رقابت نمایشگاهی نخواهد داشت.یعنی به طور کلی پروژه های یک شرکت، فعال بودن پروژه ها، روند شرکت و…تاثیر به سزایی در شکل گیری روند یک شرکت تاسیساتی دارد کما اینکه تبلیغات بصری  نیز جزی از نمایشگاه ها هستش چه صنعتی و چه غیر صنعتی.

صنعت تاسیسات ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

رشد صنعت تاسیسات بستگی به اطلاعات و تخصص های روز یا به روز بودن اطلاعات تاسیساتی دارد، اگر ایرانیان و صنعتگران بتوانند اطلاعات و دانش های خود را به روز کنند صنعت تاسیسات ایران صنعت موفقی خواهد بود.اگر صنعتگران از تکنولوژی های پیشرفته و جدید صنعتی بهره مند باشند و از آن ها در پروسه های خود استفاده کنند صنعتی برتر خواهیم داشت ،امیدواریم پروسه ها فعال تر شوند.

مدیر فنی شرکت آبتین: صنعت تاسیساتی بستگی به مراجعه کنندگان آن دارد

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی