رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۲۳ جماد ثاني ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 18 February

اهدای چهار پروژکتور خورشیدی به مناطق زلزله زده سرپل ذهاب

مدیرعامل شرکت نانو انرژی از اهدای ۴ دستگاه پروژکتور خورشیدی تولید برق به مناطق زلزله زده غرب استان کرمانشاه خبر داد و گفت: این پروژکتور‌ها تحویل هلال احمر داده شد.

مدیرعامل شرکت نانو انرژی از اهدای ۴ دستگاه پروژکتور خورشیدی تولید برق به مناطق زلزله زده غرب استان کرمانشاه خبر داد و گفت: این پروژکتور‌ها تحویل هلال احمر داده شد.

به گزارش گروه انرژی  ویکی پی جی امیررضا زمانیان گفت: هر کدام از این پروژکتور‌ها توانایی تولید ۲۵۰۰ لومن برق معادل یک لامپ ۱۵۰ واتی را برای مدت ۳ شبانه روز دارد.

وی افزود: مهمترین کاربرد این پروژکتور‌ها در مناطق روستایی و فاقد شبکه‌های برق و یا مناطقی است که شبکه برق رسانی آن‌ها آسیب دیده و همچنین مناطق خسارت دیده از بلایای طبیعی همچون سیل و زلزله است.

زمانیان تاکید کرد: تولیدات این شرکت مورد تایید سازمان حفاظت محیط زیست و همچنین سازمان پدافند غیر عامل کشور است و توانایی داریم در صورت نیاز جمعیت هلال احمر کشور به هر تعداد از این پروژکتور‌ها تولید و با قیمت مناسب در اختیار این نهاد قرار دهیم.

به گفته وی، این سیستم با استفاده از انرژی خورشیدی پاک برای محیط‌های باز بدون هیچگونه هزینه‌ای بابت خرید سیستم چراغ، کابل، اتصالات برقی، اجرای کابل کشی و شبکه ارتینگ و همچنین بدون پرداخت هزینه برق مصرفی است و از جمله مزایای این سیستم استفاده از کنترل سیستم هوشمند الکترونیک به منظور ایجاد امنیت، مراقبت و حفاظت در اطراف محدوده چراغ خورشیدی در طول تاریکی شب است.

زمانیان گفت: این سیستم قابل نصب در خیابان ها، میادین، پارک ها، تمامی مناطق و فضا‌های سبز و تفریحی، پروژه‌های ساخت و ساز بصورت موقت، تمامی محوطه‌های پارکینگ روباز، مزارع، پادگان‌های نظامی و هر محیط سر باز که نیاز به روشنایی شب دارد.

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی