رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 22 June

معادن تخریب نشده‌اند
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن گفت:

معادن تخریب نشده‌اند

رئیس سازمان نظام مهندسی معدن از اعزام ماشین‌آلات معدنی برای امدادرسانی زلزله کرمانشاه خبرداد و اعلام کرد: معادن منطقه زلزله‌زده تخریب نشده‌اند.

رئیس سازمان نظام مهندسی معدن از اعزام ماشین‌آلات معدنی برای امدادرسانی زلزله کرمانشاه خبرداد و اعلام کرد: معادن منطقه زلزله‌زده تخریب نشده‌اند.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت  ویکی پی جی به نقل از ایرنا نادعلی اسماعیلی‌دهج در طی گفت‌وگویی، ضمن ابراز تاسف نسبت به وقوع زلزله در کرمانشاه و جان‌باختن تعدادی از هموطنان‌مان، اظهار کرد: از ساعات اولیه وقوع زلزله از رییس سازمان نظام مهندسی معدن کرمانشاه خواسته شد هر کمکی، در هر نقطه ای که لازم است با نیروها و امکانات موجود به زلزله زدگان ارائه شود.

وی افزود: نیروهای سازمان نظام مهندسی معدن استان و بهره برداران معادن سرپل ذهاب از همان ساعات اولیه وارد عمل شدند و چندین دستگاه لودر، بولدوزر و بیل مکانیکی را برای آوار برداری به محل حادثه اعزام کردند. ضمن اینکه بهره برداران معدنی از نقاط دیگر مانند همدان و زنجان نیز ماشین آلات خود را جهت امدادرسانی بیشتر وارد منطقه کردند.

رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران با اشاره به جمع آوری کمک های مردمی و کالایی این سازمان گفت: همچنین اقدام برای جمع آوری مایحتاج آسیب‌دیدگان نیز انجام شد و مواردی مثل آب، نان، خرما، چای ، قند و کنسروجات به اندازه یک بار تریلی تا کنون در روستاهای آسیب دیده پخش شده است و محموله های دیگر نیز در حال آماده سازی و ارسال هستند.

وی ضمن اشاره با این که سازمان نظام مهندسی معدن تمام امکانات خود را در منطقه برای امداد رسانی به کار گرفته است، در باره وضعیت معادن منطقه بعد از زلزله بیان کرد: معادن این منطقه اکثرا رو باز هستند و زلزله زمانی رخ داده که کسی در معدن حضور نداشته و تخریبی هم گزارش نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی