رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 13 June

نمایشگاه صنعت ساختمان در پرند احداث می‌شود

نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با مبلغی بالغ بر ۱۲۰۰ میلیارد تومان در زمینی به مساحت ۱۳۵ هکتار در ورودی شهر جدید پرند احداث می‌شود.

نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با مبلغی بالغ بر ۱۲۰۰ میلیارد تومان در زمینی به مساحت ۱۳۵ هکتار در ورودی شهر جدید پرند احداث می‌شود.

به گزارش گروه تاسیسات ویکی پی جی به نقل از ایسنا، نبود یک نمایشگاه دایمی تخصصی در زمینه صنعت ساختمان همواره احساس می‌شود؛ زیرا هم‌اکنون عمده رویدادهایی که در این خصوص برگزار می‌شود مقطعی و فصلی است. اما در جریان نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری که مدتی پیش در جزیره کیش برگزار شد، یک تفاهم‌نامه همکاری برای احداث نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با هزینه‌ای بالغ بر ۱۲۰۰ میلیارد تومان و در مساحت ۱۳۵ هکتاری بین شرکت عمران پرند و بخش خصوصی به امضا رسیده است.

علی‌اکبر طاهری –  مدیرعامل عمران پرند – در این خصوص به ایسنا گفت:  یکی از طرح‌هایی که در جریان نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری عرضه کردیم در زمین ورودی شهر پرند، پروژه معروف به اکسپو نمایشگاهی است که مدتی پیش آن  را از وزارت صنعت، معدن و تجارت پس گرفتیم؛ چرا که آنها کار خاصی روی آن انجام ندادند.

به دنبال این معرفی، عمران پرند موفق به عقد تفاهم‌نامه با بخش خصوصی برای ساخت این نمایشگاه شد.

طاهری هم‌چنین درباره سایر پروژه‌ها گفت: تفاهم‌نامه مشارکتی ساخت ۱۰ باب فضای آموزشی و پنج باب واحد اداری – تجاری در شاهراه میانی شهر در حوزه مسکن مهر به امضاء رسید. هم‌چنین طی تفاهم نامه ای ساخت تونل انرژی بین شرکت عمران و شرکت مهندسی – بازرگانی فن و تجارت امضاء شد که طی آن کابل‌های فشار قوی برق که در دراز مدت آسیب زا بودند به زیر زمین منتقل می شوند.

مدیرعامل شرکت عمران پرند هم‌چنین اظهار کرد: درخصوص بخش‌های درمانی، آموزشی، فضاهای محله ای و پروژه های کوچک نیز این برنامه را داریم که به بخش خصوصی واگذار کنیم.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی