رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April

گروه انرژی ویکی پی جی
وزیر اسبق نیرو عنوان کرد؛

لزوم حمایت توامان از صنعت آب و برق

وزیر سابق نیرو بر لزوم حمایت توامان دولت و مجلس از این وزارتخانه تاکید کرد و گفت: همه افراد به آب و برق نیاز دارند و اگر این صنعت آسیب ببیند مسلما با معضلات بسیاری مواجه می شویم.

وزیر سابق نیرو بر لزوم حمایت توامان دولت و مجلس از این وزارتخانه تاکید کرد و گفت: همه افراد به آب و برق نیاز دارند و اگر این صنعت آسیب ببیند مسلما با معضلات بسیاری مواجه می شویم.

به گزارش گروه انرژی  ویکی پی جی به نقل از وزارت نیرو، پرویز فتاح، با تاکید بر اینکه در برنامه‌های وزیر جدید نیرو اولویت‌های وزارتخانه مشخص شده است، عنوان کرد: با توجه به ماموریت و جایگاه حساس وزارت نیرو، در ذهن دولت، سازمان مدیریت و بانک مرکزی باید جایگاه و اهمیت این وزارت‌خانه مشخص باشد.

امروزه تمامی بخش‌های دولت دارای اهمیت است ولی نکته اینجاست که اولویت باید با کدام بخش باشد؟ اینکه بین تمامی بخش‌های دولت، وزارت نیرو به عنوان اولویت مطرح شود توسط شخص وزیر جدید نیرو عنوان خواهد شد.

لزوم حمایت توامان دولت و مجلس از وزارت نیرو

فتاح بر لزوم حمایت توامان دولت و مجلس از وزارت نیرو تاکید کرد و گفت: امروزه با توجه به اقتصاد شکننده آب و برق و وضعیت قیمت‌ها، اداره وزارتخانه با چنین روندی دشوار خواهد بود و صنعت آب و برق نیز در این بین آسیب خواهید دید.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) تصریح کرد: وزارت نیرو یک زیرساخت است، همه افراد در این کشور به آب و برق نیاز دارند و اگر این صنعت آسیب ببیند مسلما با معضلات بسیاری در کشور مواجه خواهیم شد؛

بنابراین امیدواریم در دولت دوازدهم اولویت ویژه‌ای به وزارت نیرو اختصاص پیدا کند. در این بین با توجه به اینکه منابع دولت هم محدود است، وزارت نیرو نیز باید به دولت سازوکار و راهکاری مناسبی ارائه دهد تا قوه مجریه نیز بتواند از پس هزینه‌ها و منابع این بخش برآید.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی