رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 13 June

گروه پلیــمران

پلیمران از سال ۱۳۸۳ حضور فعالی در بازارهای داخلی و خارجی صنعت مواد اولیه پتروشیمی داشته است. تجربه ی سال ها فعالیت و اشراف بر کمبودهای اطلاعاتی حاکم بر این بازار در داخل کشور این شرکت را بر این داشته است تا

  عنوان شرکت:  شركت پلیمران

  فیلد کاری : 

  • شرکت خصوصی
  • تامین کننده
  • صادر کننده
  • وارد کننده

مواد اولیه پتروشیمی

  محصولات :  مواد اولیه پتروشیمی، پلی پروپیلن شیمیایی، پلی اتیلن، پلی کربنات و..

  تلفن :    ۸۸۱۰۶۷۳۱ الی ۴

  فکس : ۸۸۱۰۶۷۳۱ الی ۴

  ایمیل :  info@polymeran.com

  سایت:  https://polymeran.com

  آدرس دفتر مرکزی :  تهران – خیابان وزرا – کوچه یازدهم- پلاک۱

  آدرس کارخانه: —————————

  مدیرعامل: ————————-

  مدیر فروش: ————————–

گروه پلیمران

گروه پلیمران

 

آشنایی با شرکت گروه پلیــمران


پلیمران از سال ۱۳۸۳ حضور فعالی در بازارهای داخلی و خارجی صنعت مواد اولیه پتروشیمی داشته است. تجربه ی سال ها فعالیت و اشراف بر کمبودهای اطلاعاتی حاکم بر این بازار در داخل کشور این شرکت را بر این داشته است تا با تشکیل گروه های قدرتمند
در زمینه ی فناوری اطلاعات، جمع آوری اطلاعات، تحلیل اطلاعات و آموزش سعی در از بین بردن این خلا در بازار مواد اولیه پلیمر بنماید.

تاریخچه و سوابق گروه پلیــمران


گروه پلیــمران با شعار انتخابی هوشمندانه ، تجارتی نوآورانه در سال ۱۳۸۳ تاسيس و با بهره گيری از امكانات و ظرفيت هاي تخصصی خود توانست در زمينه صادرات و تامین و توزیع داخلی در بین شركت های فعال در صنعت پلاستیک و پتروشیمی، جايگاه تجاري خود را در عرصه های داخلی و بين المللي تثبيت نمايد .

با گذشت ۱۰ سال از تاسیس شرکت تو جه مدیریت و بنیان گذار شرکت به مولفه هایی همچون حضور مستمر و به هنگام در بازارهای داخلی و جهانی ، آشنایی کامل با قوانین و قواعد بازارها ، ایفای درست تعهدات، برخورداری از امکانات و سازو کارها ی لازم ، رعایت کامل قوانین و مقررات، تکیه و تاکید بر اصل مشتری مداری ، سبب موفقیت های پی در پی این شرکت شده است .

این شرکت در طول دوره فعالیت خود تاکنون در مواجهه با فراز و نشیب های مختلف تجربه و مهارت های بسیار کسب نموده ، و همین امر سبب شده که امروزه به یکی ازشرکت های باتجربه در این صنعت تبدیل شود و با بهره گیری از نیروهای متخصص و ورزیده، آمادگی ارائه خدمات متنوع بازرگانی در این صنعت را دارد.

بخش صادرات گروه پلیمران درجهت توسعه صادرات محصولات پتروشیمی و ارز آوري براي كشور ، با تكيه بر ظرفيت بالا و تنوع و كيفيت توليدات پتروشیمی های داخلی، توانسته است با صادرات اقلام توليدي این شرکت ها به كشور هاي ترکیه، چین، هند، امارات متحده عربی، ترکمنستان، آذربایجان، ارمنستان، افغانستان، پاكستان و…. ضمن نمايش توانمندی های شركت ، رقابتي تنگاتنگ با رقباي قدرتمند خارجی داشته باشد.

 

اعضای موسس :  —

سرمايه داران اصلی :  —

مدير عامل و رئیس هیئت مدیره  :  —

مدیران و اعضای هیئت مدیره : رشید سرابفرد ثابت

 

آشنایی با محصولات گروه پلیمران


مهمترين اقلام این شرکت به شرح زير می باشد :

پلی اتیلن سبک ، پلی اتیلن سنگین ، پلی اتیلن خطی ، پی وی سی ، پت ،پلی پروپیلن ، ABS (که دارای مجوز صادرات می باشند )

 گالری تصاویر گروه پلیمران


تازه های تولیدی گروه پلیمران

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی