رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 23 June

معرفی برقگیرهای جدید شرکت سیمکاتک
در هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی برق تهران انجام شد؛

معرفی برقگیرهای جدید شرکت سیمکاتک

شرکت سیمکاتک در هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی برق تهران که در حال برگزاری است به معرفی برقگیرهای ساخت خود در حوزه ولتاژ متوسط تحت لیسانس شرکت ABB سوئیس اقدام کرد.

شرکت سیمکاتک در هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی برق تهران که در حال برگزاری است به معرفی برقگیرهای ساخت خود در حوزه ولتاژ متوسط تحت لیسانس شرکت ABB سوئیس اقدام کرد.

به گزارش گروه انرژی  ویکی پی جی، این نوع برقگیرها برای نخستین بار در ایران تولید و منطبق با آخرین نسخه استاندارد برقگیر (IEC۶۰۰۹۹-۴) است و از بزرگ‌ترین آزمایشگاه‌های بین‌المللی از جمله CES دارای تاییدیه است. این برقگیر نیاز روزافزون شبکه توزیع نیروی برق کشور به برقگیرهای باقابلیت اطمینان بسیار بالا و طول عمر مناسب را مرتفع می‌کند.

در این راستا یکی از مدیران شرکت سیمکاتک با اشاره به اینکه این شرکت از بدو تاسیس به دنبال استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای بالا بردن سطح کیفی محصولات خود بوده است، گفت: یکی دیگر از اهداف شرکت سیمکاتک بالابردن سطح دانش فنی و توسعه بخش R&D و همچنین تجهیز آزمایشگاه و ابزار کیفی بوده است که در این سال‌ها در اولویت امور خود قرار داده است.

وی ادامه داد: پس از رفع موانع و امکان ارتباط با شرکت CSL کانادا، معتبرترین شرکت در زمینه سیلیکون‌های RTV براساس بررسی‌های مقدماتی کارشناسان خود پیشنهاد اولیه، جهت همکاری را اعلام کرد که پس از طی مراحلی در سال گذشته موفق به عقد قرارداد با این شرکت به طور انحصاری شده‌ایم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با تلاش‌های صورت گرفته و ایجاد ارتباط اولیه با شرکت ABB طی چندین مرحله کارشناسان و مدیران شرکت ABB از امکانات و شرایط شرکت سیمکاتک بازدید به عمل آورده‌اند و طی چندین ماه به ارزیابی پرداختند و جلسات فنی و بازرگانی متعددی برگزار شد. مدیرعامل سیمکاتک در پایان یادآور شد: در حالی امروز قرارداد همکاری و انتقال تکنولوژی برفگیرهای فشار متوسط و فوق توزیع به امضا می‌رسد که بدون شک سیمکاتک گامی برای بازگشت برندهای معتبر دنیا به شبکه سراسری برق و همچنین ارتبا و پایداری آن برداشته است.

لازم به ذکر است سایر محصولات سیمکاتک در زمینه‌های مقره‌های سیلیکونی تا ۴۰۰ کیلوولت، برقگیرهای پست و خطوط فشار قوی، پوشش‌های سیلیکونی روی مقره‌های سرامیکی و شیشه‌ای با استفاده از مواد شرکت CSL کانادا، کنتورهای تک‌فاز و سه‌فاز دیجیتالی، محصولات محافظت از خطوط توزیع شامل برقگیرهای چند محفظه‌ای (MCA) و انواع خطایاب‌های خطوط هوایی و زمینی ساخت شرکت Streamer سوئیس و… نیز در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد.

 

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی