رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 22 June

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران
گزارش ویکی پی جی از نمایشگاه برق؛

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران از روز شنبه ۱۳ آبان ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرده است.

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران از روز شنبه ۱۳ آبان ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرده است.

به گزارش خبرنگار اختصاصی گروه انرژی ویکی پی جی، هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران از روز شنبه بدون وزیر نیرو و با حضور ستار محمودی قایم مقام وزیر نیرو هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح شده است.

بر اساس این گزارش در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران، ۷۷۰ شرکت داخلی و خارجی حضور دارند و به مدت ۴ روز توانمندی ها و خدمات خود را به معرض دید مراجعه کنندگان می گذارند.

بر اساس اعلام رسمی وزارت نیرو، در نمایشگاه امسال ۴۵۸ شرکت داخلی و بیش از ۳۱۰ شرکت خارجی از ۳۰ کشور مختلف آلمان، چین، ترکیه، ایتالیا، اسپانیا، فنلاند، لهستان، انگلستان، سوئد، امارات، روسیه و … حضور دارند.

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق امسال در فضایی به مساحت ۵۰ هزار و ۱۲۰ مترمکعب برگزار شده است که حدود ۲۵ هزار مترمکعب آن در فضای سرپوشیده خواهد بود و این میزان مشارکت برای اولین در طول تاریخ برگزاری نمایشگاه های بین المللی صنعت برق رخ داده است.

بر اساس اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه، در سال‌های گذشته نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران تعداد ۳۵۰ شرکت داخلی و ۲۹۵ شرکت خارجی از ۲۱ کشورجهان شامل آلمان، آمریکا، اتریش، اسپانیا، انگلستان، امارات متحده عربی، ایتالیا، تایوان، ترکیه، روسیه، ژاپن، سوئیس، سوئد، فرانسه، فنلاند، چین، چک، لهستان، هند، کانادا و کره جنوبی در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از ۴۳، ۰۰۰ مترمربع حضور داشتند.

در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق چهار کشور کره جنوبی، ترکیه، چین و آلمان بصورت پاویون حضور دارشتند که کشور چین با ۱۳۴ شرکت، ترکیه با ۱۸ شرکت، کره جنوبی با ۱۲ شرکت و آلمان با ۱۱ شرکت به این نمایشگاه آمده بودند.

نمایشگاه در ۱۲ سالن نمایشگاهی با مجموع ۶۵۰ شرکت شامل ۳۵۰ شرکت داخلی و ۲۵۹ شرکت خارجی برگزار شد و ۷۰ درصد شرکت‌های خارجی به‌صورت مستقیم در نمایشگاه حضور پیدا داشتند.

سال ۹۴ پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق از ۱۷ تا ۲۰ آبان ۹۴ در نمایشگاه بین المللی تهران و با حضور ۲۴ کشور خارجی برگزار شد.

چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت برق با حضور ۴۴۱ شرکت داخلی و خارجی برگزار شد که از این تعداد ۹۸ شرکت خارجی و مابقی از شرکت‌های داخلی فعال صنعت برق هستند.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران هم از ۱۵ تا ۱۸ آبان ماه سال ۹۲ در فضایی به وسعت بیش از ۱۷ هزار مربع و با حضور ۲۵۳ شرکت داخلی و ۷۲ شرکت خارجی برگزار شده بود.

لازم به ذکر است که شرکت‌های حاضر در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق نمایشگاه در زمینه تولید انواع روشنایی، سیم و کابل، تابلو برق، دکل و مقره، اتوماسیون، ژنراتور، ابزار دقیق، تجهیزات برقی و مشاورین و پیمانکاران این صنعت فعالیت داشته و آخرین نوآوری‌هایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان ارایه می‌کنند و این نمایشگاه تا ۱۶ آبان ماه ۱۳۹۶ در محل دایمی نمايشگاه بين المللی تهران برگزار ادامه دارد و علاقه مندان می توانند از این نمایشگاه دیدن کنند.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی