رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۵ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 15 June

قراردادهای شرکت شهرک های صنعتی با واحدهای تولیدی حکم تضامین بانکی را دارد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: قراردادهای این شرکت با واحدهای تولیدی به منظور دریافت تسهیلات مالی حکم تضامین بانکی را دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: قراردادهای این شرکت با واحدهای تولیدی به منظور دریافت تسهیلات مالی حکم تضامین بانکی را دارد.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی پی جی به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین، حمیدرضا خانپور افزود: مدیریت ارشد استان نیز بر پذیرش دفترچه های قرارداد صادر شده از سوی شرکت شهرک های صنعتی برای واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی به عنوان اسناد رسمی و وثایق بانکی تاکید دارد.
وی اظهار کرد: در راستای حمایت از تولید و جذب سرمایه گذار و با توجه به قانون و مصوبه هیات وزیران، بانک ها موظف به پذیرش دفترچه های قرارداد صادره از سوی شرکت شهرک های صنعتی استان به عنوان وثایق تسهیلات بانکی به واحدهای صنعتی و تولیدی می باشند و در همین راستا استاندار قزوین با صدور بخشنامه ای به همه بانک های استان بر الزام پذیرش دفترچه های قرارداد صادره از سوی این شرکت تاکید کرده است.

خانپور به بخشی از متن ابلاغی استاندار قزوین در این خصوص اشاره کرد و گفت: در این متن آمده که کلیه بانک ها موظفند نسبت به پذیرش و قبول قرارداد واگذاری حق بهره برداری شرکت شهرک های صنعتی استان به عنوان وثیقه معتبر باید اقدام کنند و در زمینه تسهیل در پرداخت تسهیلات به طرح ها و پروانه های بهره برداری مانند سابق همکاری و هماهنگی لازم را در سال اقتصاد مقاومتی تولید-اشتغال مورد نظر داشته و گزارش آن را در کار گروه اقتصاد مقاوتی و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ارایه کنند.

استان قزوین در هفت ماهه سال جاری در پرداخت تسهیلات رفع موانع تولید رتبه اول را در کشور داشته است.
استان قزوین دارای ۱۵ شهرک و ناحیه صنعتی با حدود ۸۰۰ واحد به بهره برداری رسیده است.
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی