رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 22 April

پکیج‌ با امکان استفاده از انرژی خورشیدی در بازار ایران
یک شرکت آلمانی با همکاری شرکت ایرانی «تهویه‌نیا» عرضه کرد:

پکیج‌ با امکان استفاده از انرژی خورشیدی در بازار ایران

یک شرکت آلمانی با همکاری شرکت ایرانی «تهویه‌نیا» اقدام به عرضه پکیج‌های کم‌مصرف و پربازده جدیدی کرده است که امکان استفاده از انرژی خورشیدی را نیز دارد.

یک شرکت آلمانی با همکاری شرکت ایرانی «تهویه‌نیا» اقدام به عرضه پکیج‌های کم‌مصرف و پربازده جدیدی کرده است که امکان استفاده از انرژی خورشیدی را نیز دارد.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از  اخبار تاسیساتی، مدیرعامل شرکت تهویه‌نیا در سمینار تخصصی سیستم‌های گرمایشی «وایلانت» با معرفی جدیدترین محصول گرمایشی این برند بر لزوم استفاده از انرژی‌های نو به جای سوخت‌های فسیلی تاکید کرد. به‌گزارش «دنیای اقتصاد»، صدری، با اشاره به وظیفه همگانی در قبال اتلاف بی‌رویه انرژی و آلودگی هوا و تبدیل آن به یک فرهنگ اجتماعی، از ارائه سیستم‌های پیشرفته، باکیفیت و بازدهی بالا توسط شرکت تهویه‌نیا و شرکت آلمانی وایلانت خبر داد.

در این سمینار که با حضور رئیس هیات‌مدیره و مدیران ارشد شرکت تهویه‌نیا و مدیران ارشد آلمانی شرکت وایلانت و نمایندگان فروش از سراسر ایران و خبرنگاران در هتل ارم تهران برگزار شد، وی افزود: پکیج‌های وایلانت با برخورداری از سیستم‌های پیشرفته، باکیفیت، بازدهی بالا و ارائه خدمات پس از فروش مناسب گام موثری در صرفه‌جویی اقتصادی برداشته است.

وی با اشاره به سابقه ۱۴۰ ساله این شرکت آلمانی در تولید آبگرمکن و پکیج‌های آبگرم در سراسر دنیا و حضور ۸۰ ساله در بازار ایران گفت: طبیعتا در طول این سال‌ها کیفیت و دوام محصولات وایلانت به اثبات رسیده و هم اکنون به محبوب‌ترین برند گرمایشی در نزد ایرانیان تبدیل شده است.

وی یکی از فاکتورهای اصلی صرفه‌جویی در مصرف انرژی و جلوگیری از آلودگی آب را استفاده از انرژی خورشیدی عنوان و خاطرنشان کرد: امکان اتصال این پکیج‌ها به صفحات خورشیدی موجب می‌شود در طول روزهای آفتابی بدون نیاز به سوخت گاز، سیستم‌های گرمایشی و آبگرم مصرفی مورد نیاز در اختیار مصرف‌کننده قرار بگیرد.

مدیرعامل شرکت تهویه‌نیا با تاکید بر لزوم استفاده از انرژی‌های نو به جای سوخت‌های فسیلی اظهار کرد: این مدل پکیج‌ها در مقایسه با سیستم‌های گرمایشی مرکزی از استقلال بیشتری برخوردارند و به دلیل نزدیک بودن منابع مصرف، هدررفت انرژی کمتر و صرفه‌جویی بیشتری را به همراه دارند.

در ادامه این سمینار «کلیمت» مدیرعامل و مسوول فروش محصولات شرکت وایلانت در ایران با اشاره به صادرات محصولات شرکت وایلانت به بیش از ۶۰ کشور اشاره کرد و افزود: تا به امروز بالغ بر ۳۰ میلیون محصول وایلانت در سراسر دنیا به فروش رفته است و ۲۱ هزار فروشنده در دنیا محصولات این برند را به مشتریان عرضه می‌کنند.

مدیرعامل شرکت وایلانت از هدف‌گذاری این شرکت در افزایش ۲۷ درصدی تولید محصولات دوستدار محیط‌زیست تا سال ۲۰۳۰ خبر داد و خاطرنشان کرد: تمرکز اصلی این شرکت روی حداکثرسازی میزان بازدهی، تولید محصولات چگالشی و کاهش میزان آلایندگی‌های محیط‌زیست است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی