رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 14 June

بهره‌برداری از ۶۲ طرح صنعتی در شهرک‌های صنعتی استان البرز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز از بهره‌برداری ۶۲ طرح صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی دولتی استان البرز خبر داد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز از بهره‌برداری ۶۲ طرح صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی دولتی استان البرز خبر داد.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی پی جی به نقل از  رخداد۲۴، جهانگیر شاهمرادی اظهار داشت: میزان سرمایه‌گذاری این طرح‌ها بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان است که با بهره برداری از واحدهای تولیدی مذکور برای ۱۳۰۰ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد شده است.

وی افزود: صنایع کوچک در رونق اقتصادی و شناسایی پتانسیل‌های بالقوه و بالفعل صنعت، برای شکوفایی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های استان و کشور، نقش مهم، حیاتی و غیرقابل انکار دارد.

شاهمرادی گفت: توسعـه صنـایع کوچک در نوآوری، اشتغـال، سهم ارزش افزوده و بهره‌وری، میـزان سودآوری، رقابت پذیری و میـزان سرمایه گذاری در صنعت و اقتصاد تأثیرگذار است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز عنوان کرد: اجرای زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، سبب پویایی و فعال شدن شهرک‌ها و نواحی صنعتی شده و رغبت سرمایه‌گذاران جهت سرمایه‌گذاری، تولید و اشتغال را به دنبال دارد.

وی تصریح کرد: تکمیل و توسعه زیرساختها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی و رفع نیاز صنعتگران از جمله مهمترین اهداف شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوده که امید است با افتتاح و بهره برداری از این پروژه‌ها، گامی مناسب در جهت رشد و تعالی صنعت استان برداریم.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی