رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۲ شعبان ۱۴۴۱
  • 2020 Monday 6 April

آب شیرین کن

اکنون روزانه ۳۲۰ هزار متر مکعب آب از منابع مختلف استانی و خارج از استان وارد شبکه آبرسانی شهرها و روستاهای استان بوشهر می شود که سهم شهرها ۲۲۰ هزار مترمکعب است.

کیقباد یاکیده مدیرعامل شرکت آبفای استان بوشهر با بیان اینکه مصرف آب در شهرهای استان بوشهر افزایش یافته است اظهار داشت: اکنون روزانه ۳۲۰ هزار متر مکعب آب از منابع مختلف استانی و خارج از استان وارد شبکه آبرسانی شهرها و روستاهای استان بوشهر می شود که سهم شهرها ۲۲۰ هزار مترمکعب است.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از رسالت، کیقباد یاکیده با اشاره به اینکه ورودی آب آشامیدنی به شبکه ها و مخازن ذخیره استان بوشهر بهبود یافته است خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه ۹۰ درصد منابع آب آشامیدنی استان بوشهر در دیگر استان ها قرار دارد امسال با تعامل و برنامه ریزی، ورودی آب آشامیدنی از خط آبرسانی کوثر و خطوط انتقال کازرون به شبکه ها و مخازن ذخیره استان بوشهر بهبود یافت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از تولید آب آشامیدنی از دریا خبرداد و تصریح کرد: برای ایجاد منابع آب آشامیدنی از دریا طرح های آب شیرین کن طراحی و اجرا شد که اکنون ۲ پروژه آب در بوشهر و کنگان هر کدام به ظرفیت ۱۰ هزار متر مکعب در شبانه روز وارد مدار تولید شده است.

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی