رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 22 April

ایجاد زمینه تعامل سرمایه‌گذاران و فعالان دانش‌بنیان

نخستین دوره از سلسله رویدادهای Tech Deal با هدف جلب سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع به کسب و کارهای دانش‌بنیان بومی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و فن‌بازار ملی ایران برگزار می‌شود.

نخستین دوره از سلسله رویدادهای Tech Deal با هدف جلب سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع به کسب و کارهای دانش‌بنیان بومی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و فن‌بازار ملی ایران برگزار می‌شود.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی پی جی به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین دوره از رویدادهای Tech Deal با رویکرد Investor Day و با هدف معرفی طرح های فناورانه در حوزه ی تجهیزات پزشکی و فناوری های پیشرفته برای به جذب سرمایه گذاران به این طرح‌ها، با مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اتاق بازرگانی تهران، مرکز فن بازار ملی ایران و شرکت توسعه ارتباطات بازار شریف به عنوان کارگزار معاونت علمی و فناوری برای حمایت از طرح‌های نوآورانه و در یک روز برگزار می‌شود.

ایجاد زمینه تعامل صاحبان ایده و سرمایه‌گذاران

این رویداد فرصتی را فراهم می‌آورد تا سرمایه گذاران و صاحبان صنایع مرتبط نیز برای حضور در این رویداد، با برگزاری نشست‌های گوناگون با یکدیگر مذاکره کنند و ضمن ارائه توانمندی‌های خود، زمینه توسعه کسب و کارهای فناور و دانش‌بنیان در عرصه صنعت فراهم شود. در این رویداد، سرمایه‌گذاران و صاحبین صنایع با جدیدترین فناورانه و کسب وکارهای دانش بنیان حوزه کاری خود که توسط فعالان فناور خلاق و نوآور بومی ایجاد شده‌اند آشنا می‌شوند.

علاوه بر حضور فناوران و صاحبان طرح های نوآورانه که به ارائه طرح‌ها و دستاوردهای خود می‌پردازند، همچنین صنعتگران و صاحبان کسب و کارهای گوناگون، بنگاه های سرمایه‌گذاری، مشتریان بالقوه اختراعات و نیز هیئت داوران که شامل منتخبی از خبرگان هر صنعت هستند در این رویداد یک‌روزه حضور خواهند یافت.

برگزاری دو پانل تخصصی

از برنامه‌های رویداد Tech Deal می‌توان به برگزاری ۲ پانل تخصصی با هدف آشنایی صاحبان ایده و کسب و کارها با حوزه‌های مهم فناوری اشاره کرد. بر همین اساس پانل تخصصی تجهیزات پزشکی از ساعت ۹الی ۱۲ و نانوفناوری از ساعت ۱۴الی ۱۷برگزار می‌شود.

مهمترین ویژگی متفاوت این رویداد با سایر رویدادهای مشابه را استفاده از داوران خبره هر صنعت برای ارزیابی طرح های فناورانه و راستی آزمایی ایشان در روز رویداد دانست.

بر اساس این گزارش، نخستین رویداد Tech deal چهارشنبه ۲۶مهرماه سال جاری با معرفی ایده‌های نوآورانه و کسب و کارهای فناور، برگزاری پانل‌های تخصصی و نشست‌های مذاکره میان صاحبان کسب و کارها و سرمایه‌گذاران در اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی