رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

اولین جلسه کمیته کنترل کیفی مصالح ساختمانی ایرانشهر

اولین جلسه کمیته کنترل کیفی مصالح ساختمانی در اداره کل راه و شهرسازی ایرانشهر برگزار شد.

اولین جلسه کمیته کنترل کیفی مصالح ساختمانی در اداره کل راه و شهرسازی ایرانشهر برگزار شد.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات  ویکی پی جی به نقل از اخبار تاسیسات، بشیر احمد ستوده مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی ایرانشهر گفت: صبح امروز اولین جلسه کمیته کنترل کیفی مصالح ساختمانی با حضور نمایندگان فرمانداری، اداره نظام‌مهندسی، اداره استاندارد، شهرداری، اداره آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، دفتر نمایندگی نظام‌مهندسی در محل دفتر مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی ایرانشهر تشکیل شد.

ستوده افزود: پس از بحث و بررسی و نقد موضوعات و مشکلات موجود در شهرستان توسط اعضا، مقرر گردید با محوریت اداره استاندارد به‌عنوان دبیرخانه کمیته مربوطه، در اولین گام بازرسی مشترک از کارگاه‌های تولیدکنندگان مصالح ساختمانی انجام شود.

در ادامه نماینده محترم فرمانداری بر همبستگی و همکاری جدی کلیه دستگاه‌های ذی‌ربط بخصوص اداره استاندارد بر ترغیب و تشویق تولیدکنندگان مصالح ساختمانی به‌سوی استانداردسازی آن‌ها تأکید کرد.

همچنین رییس اداره استاندارد خواستار نظارت بر کلیه تولیدکنندگان مصالح ساختمانی و برخورد قانونی با افراد خاطی، توسط کمیته‌ای متشکل از نماینده فرمانداری و نماینده شهرداری٬ راه و شهرسازی و نظام‌مهندسی ٬اداره صنعت و معدن و تجارت، اصناف مربوطه و شرکت ملی فرآورده‌های نفتی در معیت اداره استاندارد شدند.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی