رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

اعلام سیاست‌های جدید وام‌ مسکن در هفته آینده

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: سیاست‌های جدید پرداخت وام‌ مسکن به متقاضیان هفته آینده اعلام می‌شود.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: سیاست‌های جدید پرداخت وام‌ مسکن به متقاضیان هفته آینده اعلام می‌شود.

به گزارش روز چهارشنبه گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از ایرنا، حامد مظاهریان با اشاره به برگزاری هفدهمین همایش سیاست‌های توسعه وام‌ مسکن با حضور وزیر راه و شهرسازی، شهردار تهران و مدیر عامل بانک مسکن در هفته آینده افزود: در این همایش جزئیات سیاست‌های جدید اعطای وام مسکن اعلام خواهد شد.

وی تصریح کرد: تامین مالی مسکن یکی از مهمترین میزگردهای تخصصی همایش سیاست‌های توسعه مسکن است که با توجه به حضور مدیران بانک مسکن در این همایش، سیاست‌های نوین اعطای وام مسکن اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری این همایش در روزهای ۱۸ و ۱۹ مهرماه در سالن‌همایش‌های مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، هدف از برگزاری آن را اصلاح سیاست‌های حوزه مسکن دانست و گفت: برگزاری این همایش فرصتی است تا دولت بتواند ایده‌هایش را برای بخش‌‌‌های مرتبط با حوزه مسکن در یک محیط علمی و دانشگاهی مطرح کند و آماده شنیدن نقدها از محافل تخصصی باشد.

مظاهریان بیان کرد: همایش سیاست‌های توسعه مسکن که تاکنون ۱۶ دوره آن برگزار شده، تلاشی است تا دولت بتواند ایده‌هایش را برای بخش‌های مرتبط با وام‌ مسکن در یک محیط علمی و دانشگاهی مطرح کند و آماده شنیدن نقدها از محافل تخصصی باشد، بر همین اساس طی چهارسال گذشته تلاش شد تا این همایش در مکان‌های دانشگاهی و علمی برگزار شود.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اظهار امیدواری نسبت به جمع‌بندی در خصوص نظام تامین مالی و مسکن اقشار کم‌درآمد برای خانه دار شدن ، یادآورشد: سیاست زمین، شهرسازی، اقتصاد شهر و بازار مسکن در میزگردهای تخصصی در این همایش دو روزه با حضور نمایندگان بخش خصوصی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

وی تاکید کرد: هدف اصلی این همایش اصلاح و تدوین سیاست‌های دولت در یک محیط کاملا آزاد و تخصصی است و به همین دلیل پیش‌بینی شده است تا بخش خصوصی در همه میزگردها و پانل‌ها برای بررسی بازار مسکن کشور حضور داشته باشد.

هفدهمین همایش سیاست‌های توسعه مسکن طی روزهای ۱۸ و ۱۹ مهر ماه سال جاری با حضور متخصصان، اساتید و کارشناسان در مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی برگزار می‌شود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی