رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
  • السبت ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۱
  • 2019 Saturday 7 December

حضور 130 مشارکت‌کننده در نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان گفت: نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان با حضور ۱۳۰ مشارکت‌کننده در اصفهان برگزار می‌شود که در این میان ۸۰ شرکت‌کننده خارجی وجود دارد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان گفت: نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان با حضور ۱۳۰ مشارکت‌کننده در اصفهان برگزار می‌شود که در این میان ۸۰ شرکت‌کننده خارجی وجود دارد.

به گزارش گروه تاسیسات ویکی پی جی به نقل از مرجع ملی اطلاعات ساختمان، رسول محققیان پیش از ظهر امروز در نشست خبری بیستمین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت ساختمان و سیزدهمین نمایشگاه تخصصی کاشی و سرامیک، شیرآلات و سرویس‌های بهداشتی اصفهان ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت اباعبدالله‌الحسین(ع) اظهار کرد: یکی از گسترده‌ترین رسته‌های نمایشگاهی، رسته ساختمان و زیرگروه‌های این صنعت بزرگ در کشور است.

وی افزود: نمایشگاه ساختمان هرساله با همکاری سازمان نظام مهندسی ارتقاء پیدا کرده است؛ طی سال‌های گذشته نمایشگاه کاشی و سرامیک از نمایشگاه ساختمان تفکیک شده است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان گفت: طی بررسی‌های انجام شده در ارتباط با وضعیت بازار کاشی و سرامیک در استان اصفهان این موضوع مشخص شد که یکی از معضلات این صنعت، ضعف در تکنولوژی ماشین‌آلات و تجهیزات است.

وی خاطرنشان کرد: نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان با حضور ۱۳۰ مشارکت‌کننده در اصفهان برگزار می‌شود که در این میان ۸۰ شرکت‌کننده خارجی وجود دارد؛ بازاریابی و هماهنگی هر ۲ نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت ساختمان و نمایشگاه تخصصی کاشی و سرامیک، شیرآلات و سرویس‌های بهداشتی اصفهان بر عهده مجموعه سازمان نظام مهندسی بوده است.

محققیان اذعان داشت: استقبال از این ۲ نمایشگاه بسیار خوب بوده و امیدوارم برگزاری این ۲ نمایشگاه مقدمه‌ای برای برگزاری نمایشگاهی بزرگ‌تر در سال آینده باشد.

بر اساس این گزارش، نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت ساختمان از ۲۷ تا ۳۰ مهرماه و همه‌روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ آماده بازدید علاقه‌مندان به صنعت ساختمانی است.

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی