رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 23 June

مديرعامل توزيع برق چهارمحال و بختياري:

تبدیل شبکه برق رسانی مس کوهرنگ به کابل خودنگهدار

«مجید فرهزاد» در تشریح اقدامات اجرایی شهرستان کوهرنگ گفت : با اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیون تومان بیش از ۲۱ کیلومتر از شبکه های برق رسانی مسی بخش صمصامی این شهرستان به کابل خودنگهدار تبدیل گردید.

با صرف اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیون تومان بیش از ۲۱ کیلومتر از شبکه  برق رسانی مسی شهرستان کوهرنگ به کابل خودنگهدار تبدیل شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت نيرو(پاون)، به نقل از گروه صنعت،معدن  ویکی پی جی مهندس «مجید فرهزاد» مدیر عامل این شرکت در تشریح اقدامات اجرایی شهرستان کوهرنگ گفت : با اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیون تومان بیش از ۲۱ کیلومتر از شبکه های برق رسانی مسی بخش صمصامی این شهرستان  به کابل خودنگهدار تبدیل گردید.

وی در ادامه افزود: با اجرای این پروژه کاهش تلفات انرژی، کاهش خاموشی ها، کاهش انشعابات غیر مجاز، افزایش قابلیت اطمینان شبکه، رفع افت ولتاژ و بهبود مبلمان شهری به میزان قابل توجهی در این منطقه ارتقاء پیدا کرده است.

شهرستان کوهرنگ یکی از شهرستانهای ۹ گانه استان چهار محال وبختیاری می باشد که فاصله آن تا مرکز استان ۸۵ کیلومتر است ودارای  ۹۶۰۰ مشترک برق در تعرفه های صنعتی، عمومی، خانگی ، کشاورزی و سایر مصارف، می باشد.
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی