رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی رنگ و رزین و پوشش های صنعتی

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی رنگ و رزین و پوشش های صنعتی مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری از ۱۴ تا ۱۷ مهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود.

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی رنگ و رزین و پوشش های صنعتی مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری از ۱۴ تا ۱۷ مهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ، این نمایشگاه ، بزرگ ترین رویداد سالانه حوزه صنعت رنگ و رزین است و بیشتر برندهای مطرح و صادراتی حضور پررنگی دارند.

این نمایشگاه با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت ایران و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود و ۲۶۰ تولید کننده داخلی و ۱۴۰ شرکت خارجی از فرانسه ، چین ، هند ، اسپانیا ، آلمان ، هلند ، تایوان ، کره ، دانمارک ، امریکا ، ایتالیا ، استالیا ، سوئد ، مالزی ، امارات عربی متحده ، ژاپن ، ترکیه، سوئیس ، بلژیک ، بلاروس و…… شرکت کرده اند.

شرکت کنندگان در ۳۰ هزار مترمربع آخرین توانمندهای خود را در معرض دید عموم قرار می دهند و با یکدیگر رقابت می کنند.

حمایت از صنعت رنگ و رزین ، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری در داخل کشور با رویکرد صادراتی ؛ اولویت اصلی نمایشگاه و تشویق فعالیت های صادراتی و فراهم کردن بستر ارتقاء سطح کمی وکیفی تولید ، فروش و صادرات تولیدات و محصولات ایرانی هم از مهم ترین اهداف برپایی نمایشگاه است.

جشنواره رنگ ، کارگاه های آموزشی و گردهمایی صنفی جهت تبادل نظر مدیران بلند پایه مشارکت کنندگان از دیگر برنامه های نمایشگاه امسال است.

سازمان بهزیستی هم در نمایشگاه امسال حضور و مشارکت خوبی را خواهد داشت.

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی رنگ و رزین و پوشش های صنعتی ، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری از ۱۴ تا ۱۷ مهر از ساعت ۹ تا ۱۷ پذیرای حضور علاقه مندان خواهد بود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی