رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 23 June

اطلاع رسانی در خصوص زمان و محل برگزاری سری سوم دوره تخصصی پیشگیری از حریق و آتش نشانی رشته مکانیک

سازمان نظام مهندسی کشور اطلاعیه در خصوص زمان و محل برگزاری سری سوم دوره تخصصی پیشگیری از حریق و آتش نشانی رشته مکانیک منتشر کرده‌است.

سازمان نظام مهندسی کشور اطلاعیه در خصوص زمان و محل برگزاری سری سوم دوره تخصصی پیشگیری از حریق و آتش نشانی رشته مکانیک منتشر کرده‌است.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، متن این اطلاعیه در ادامه آورده شده‌است.

قابل توجه مهندسین مکانیک عضو نظام مهندسی ساختمان استان تهران که قبلاً در دوره‌های آموزشی پیشگیری از حریق و آتش نشانی ثبت نام و فیش آن را پرداخت کرده‌اند:

با توجه به اطلاع رسانی قبلی در خصوص اعلام اسامی شرکت کنندگان و برگزاری دوره‌های عمومی آموزشی پیشگیری از حریق در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، بدینوسیله برنامه ریزی و زمان بندی صورت گرفته برای برگزاری سری سوم دوره‌های تخصصی رشته مکانیک به شرح زیر اعلام می‌شود:

مهندسین مکانیک محترم می‌توانند جهت اطلاع از زمان و محل برگزاری دوره تخصصی مربوط به خود (دوره ۱۶ ساعته) بر روی تاریخ برگزاری دوره کلیک نموده و نام خود را در لیست بیابند. بدیهی است اسامی دیگر متقاضیان نیز پس از برنامه ریزی به تدریج در همین سایت اعلام می‌شود.

تذکر: امکان جابجایی شرکت کنندگان در تاریخ‌های اعلام شده مقدور نیست.

رشته نام دوره نام دانشگاه تاریخ برگزاری ساعت برگزاری
مکانیک اطفای حریق و تهویه دود و       محصولات ناشی از آن  جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران ۹۶/۶/۳۰ الی ۹۶/۶/۳۱ ۱۶-۸

نشانی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران: بلوار کشاورز – بین خیابان طوس و فلسطین- پلاک ۱۱۸

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی