رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الإثنين ۲۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 8 March

بیستمین همایش صنعت فولاد کشور

بیستمین همايش صنعت فولاد كشور با شعار توسعه صنعت فولاد با حفظ محیط زیست و بازیافت پسماندها در تاريخ ٨ و ٩ اسفند ماه ١٣٩٦ در اصفهان برگزار می شود.

بیستمین همايش صنعت فولاد كشور با شعار توسعه صنعت فولاد با حفظ محیط زیست و بازیافت پسماندها در تاريخ ٨ و ٩ اسفند ماه ١٣٩٦ در اصفهان برگزار می شود.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی پی جی به نقل از زیست آنلاین، بیستمین همايش صنعت فولاد كشور با شعار توسعه صنعت فولاد با حفظ محیط زیست و بازیافت پسماندها تحت عنوان سمپوزيم فولاد ٩٦ در تاريخ ٨ و ٩ اسفند ماه ١٣٩٦ توسط انجمن آهن و فولاد ايران وبا حمايت تعدادي از شركت های بزرگ فولادی در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار خواهد شد.

گفتنی است شرکت کنندگان می توانند ضمن ارسال مقاله از آخرین دستاوردهای تحقيقاتي و تجربيات علمي و فني خود بصورت فعال در اين بزرگترين همايش فولاد كشور شركت نمایند.

کلیه مقالات و گزارشات فنی لازم است مطابق شیوه نگارش سمپوزیوم فولاد ٩٦ تهیه شوند. اين شيوه نامه جهت استحضار و استفاده بصورت فايل Pdf در ذیل آمده است.

در ضمن سخنران مقاله لازم است فرم مربوطه كه باز در فايل زير آمده را تكميل و به همراه پرینت اصل مقاله و فایل Word 2010 آن بر روی لوح فشرده و همچنین سه نسخه کپی بدون نام و مشخصات نویسندگان مقاله به آدرس دبير خانه سمپوزيوم فولاد ٩٦ ارسال نمايد.

براساس این گزارش، شرکت کنندگان می توانند آثار خود را به نشانی اصفهان- شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان- پارک علم و فناوری شیخ بهایی- انجمن آهن و فولاد ایران کدپستی: ۸۳۲۲۸-۸۴۱۵۶ ارسال نمایند.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی