رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 23 June

امروز آخرین مهلت ثبت نام در سومین آزمون مبحث 17 مقررات ملی ساختمان

سومین سری از آزمون های اعطای صلاحیت طراحی و نظارت لوله کشی گاز ساختمان ها (مبحث ۱۷ مقررات ملی ساختمان) به صورت الکترونیکی و آنلاین توسط جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد که آخرین مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ امشب است.

سومین سری از آزمون های اعطای صلاحیت طراحی و نظارت لوله کشی گاز ساختمان‌ها (مبحث ۱۷ مقررات ملی ساختمان) به صورت الکترونیکی و آنلاین توسط جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد که آخرین مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ امشب است.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از مرکز آزمون و آموزش های نظام مهندسی، ثبت نام در این آزمون از تاریخ ۹۶/۰۶/۰۷ آغاز شده و تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه مورخ ۹۶/۰۶/۲۱  مهندسين محترم مکانيک متقاضی اخذ صلاحيت نظارت و طراحی لوله­ کشی گاز ساختمان فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.

لازم به ذکر است جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران دومین سری از آزمون های اعطای صلاحیت طراحی و نظارت لوله کشی گاز ساختمان ها (مبحث ۱۷ مقررات ملی ساختمان) را به صورت الکترونیکی و آنلاین در تاریخ ۱۵/۰۲/۹۶ برگزار کرده‌است.

مهندسان با پروانه اشتغال به کار تاسیسات مکانیکی ساختمان می‌توانند جهت ثبت نام در این آزمون و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت www.cetc.ir مراجعه کنند.

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی