رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

نشست کمیسیون روسای دفاتر نمایندگی نظام مهندسی گلستان
با حضور اعضای هیات مدیره برگزار شد:

نشست کمیسیون روسای دفاتر نمایندگی نظام مهندسی گلستان

نشست کمسیون روسای دفاتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی گلستان با حضور رییس و اعضای هیات مدیره این سازمان برگزار شد.

نشست کمسیون روسای دفاتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی گلستان با حضور رییس و اعضای هیات مدیره این سازمان برگزار شد.

به گزارش صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی گلستان ؛ در این نشست با دستور کار آشنایی با شیوه نامه اجرایی برق و نحوه اجرای آن در دفاتر نمایندگی و نیز گزارش آن دفاتر از اقدامات صورت گرفته در مورد تفاهم نامه بیمه تامین اجتماعی انجام شد.

در این جلسه در خصوص ویرایش جدید مبحث ۱۳ مقررات ملی ساختمان اجرایی شده شیوه نامه برق در استان از ۱۵ شهریور ماه جاری، وظایف دفاتر نمایندگی در مورد اجرای آن به مدیران دفاتر توضیحات لازم داده شد و با حضور نماینده شرکت طراح نرم افزار فلوچارت شیوه نامه برق از مرحله اخذ پروانه ساختمانی تا برقراری انشعاب برق نیز موارد لازم بیان شد.

همچنین توضیحات لازم در مورد وظایف عاملان خزانه دار در دفاتر نمایندگی به روسا داده شد و نیز مقرر شد در راستای تسریع روند اداری و پیگیری مصوبات و نامه های بین دفاتر و سازمان تسهیلاتی از قبیل حضور یک کارشناس پیگیری در سازمان، فراهم شود.

همچنین در این نشست در مورد چگونگی ثبت نام مهندسان در بیمه تامین اجتماعی و مزایای این بیمه و نیز سایر بیمه های طرف قرارداد با سازمان برای روسای دفاتر توضیحات لازم ارایه شد.

در این نشست با دستور کار آشنایی با شیوه نامه اجرایی برق و نحوه اجرای آن در دفاتر نمایندگی و نیز گزارش آن دفاتر از اقدامات صورت گرفته در مورد تفاهم نامه بیمه تامین اجتماعی انجام شد.

همچنین توضیحات لازم در مورد وظایف عاملین خزانه دار در دفاتر نمایندگی به روسا داده شد و نیز مقرر شدد در راستای تسریع روند اداری و پیگیری مصوبات و نامه های بین دفاتر و سازمان تسهیلاتی از قبیل حضور یک کارشناس پیگیری در سازمان، فراهم شود.

در این نشست نظام مهندسی گلستان در مورد چگونگی ثبت نام مهندسان در بیمه تامین اجتماعی و مزایای این بیمه و نیز سایر بیمه های طرف قرارداد با سازمان برای روسای دفاتر توضیحات لازم ارائه شد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی