رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

افزایش ظرفیت ویدیومتری شبکه فاضلاب تهران

مدیر دفتر تحویل پیمان ها و ویدیومتری شرکت فاضلاب تهران با اشاره به کاهش زمان فرایند بازرسی شبکه در سال جاری گفت: با افزایش دو برابری تجهیرات و اکیپ های بازرسی، ظرفیت ویدیومتری شبکه فاضلاب تهران به ۱۰۰ درصد افزایش یافته و به ۱۰۰۰ کیلومتر در سال رسیده است . به گزارش گروه صنعت تاسیسات […]

مدیر دفتر تحویل پیمان ها و ویدیومتری شرکت فاضلاب تهران با اشاره به کاهش زمان فرایند بازرسی شبکه در سال جاری گفت: با افزایش دو برابری تجهیرات و اکیپ های بازرسی، ظرفیت ویدیومتری شبکه فاضلاب تهران به ۱۰۰ درصد افزایش یافته و به ۱۰۰۰ کیلومتر در سال رسیده است .

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از اخبار تاسیسات، مهدی نقره با بیان اینکه فرایند بازرسی شبکه فاضلاب با هدف رفع مشکلات احتمالی شبکه و نیز در مرحله بعد تحویل پروژه ها برای آغاز بهره برداری انجام می شود، گفت: از ابتدای سال جاری بالغ بر ۲۰۰ کیلومتر شبکه و بیش از ۱۵ هزار فقره انشعاب فاضلاب بازرسی و ویدئو متری شده و برای بهره برداری تحویل آبفای مناطق تهران شده است.

او در ادامه افزود: در حال حاضر مدت زمان تحویل پیمان های اجرا شده به بخش بهره برداری به کمتر از ۲۰ روز کاهش یافته است و در طی سال جاری نیز با راه اندازی سامانه مدیریت اطلاعات تحویل پیمان، این فرایند در شرکت فاضلاب تهران به کمتر از ۱۰ روز خواهد رسید.

در عملیات ویدیومتری شرکت فاضلاب تهران دوربین های مخصوص به داخل شبکه فاضلاب فرستاده می شود تا با بررسی شبکه از نقاطی که دارای خوردگی و نشتی است اطلاع حاصل شود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی