رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 20 June

راه اندازی کلینیک سیارخدمات در شهرک صنعتی نظرآباد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز از حل مسایل صنعتگران شهرک صنعتی نظرآباد توسط کلینیک سیارخدمات مشاوره کسب و کار خبر داد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز از حل مسایل صنعتگران شهرک صنعتی نظرآباد توسط کلینیک سیارخدمات مشاوره کسب و کار خبر داد.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی پی جی به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی البرز، جهانگیر شاهمرادی در ادامه با اشاره به این مطلب اظهار کرد: کلینیک سیار صنعت در راستای اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی و عارضه یابی واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان راه اندازی شده تا بیش از پیش همگام و همراه صنعتگران استان باشیم.

وی افزود: کلینیک سیار صنعت طبق برنامه ریزی انجام شده با استقرار در شهرک صنعتی نظرآباد، خدمات و راهکارهای مختلفی به صنعتگران این شهرک ارائه کرد تا از آن استفاده کنند.

شاهمرادی عنوان کرد: هدف از تشکیل این کلینیک احصا نیازها، خود اتکایی، کاهش دغدغه صاحبان صنایع و توانمندسازی بیشتر واحدهای صنعتی و تولیدی است که از مهمترین وظایف کلینیک سیار بشمار می رود.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز خاطر نشان کرد: با اجرای کلینیک سیار، صاحبان صنایع به مسائل و موارد مورد نیاز خود بیشتر آشنا خواهند شد و همچنین به صورت مستقیم در جریان قوانین مختلف قرار خواهند گرفت.

وی در پایان تأکید کرد: تمامی برنامه ها و مشوق های که برای حمایت از صنعتگران و سرمایه گذاران درنظر گرفته شده استفاده و بصورت برنامه ریزی شده اجرا می شود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی