رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان همدان
از فردا آغاز به کار خواهد کرد؛

هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان همدان

هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان همزمان با چهاردهمین نمایشگاه تاسیسات، سیستم های سرمایشی و گرمایشی و دکوراسیون داخلی از فردا هفتم شهریور ماه و به مدت چهار روز در محل فعلی نمایشگاه های بین المللی استان همدان برگزار خواهد شد.

هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان همزمان با چهاردهمین نمایشگاه تاسیسات، سیستم های سرمایشی و گرمایشی و دکوراسیون داخلی از فردا هفتم شهریور ماه و به مدت چهار روز  در محل فعلی نمایشگاه های بین المللی استان همدان برگزار خواهد شد.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی همدان، نمایشگاه صنعت ساختمان از هفت شهریور کار خود را آغاز می‌کند.

این نمایشگاه تا دهم شهریورماه با حضور ۸۵ شرکت کننده از استان‌های تهران، مرکزی، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، چهارمحال بختیاری، همدان و همچنین نمایندگی‌هایی از برخی کشورهای خارجی در فضایی بالغ بر پنج هزار متر مربع در سالن های ابن سینا، الوند، هگمتانه و فضای باز شرکت نمایشگاه های استان همدان میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

ضرورت های اقلیمی ، جغرافیایی، فرهنگی و اقتصادی باعث شده که حوزه صنعت ساختمان اهمیتی دو چندان داشته باشد؛ علاوه بر این توسعه و رشد شهرنشینی نیز تنوع و گوناگونی ساخت و سازها را در پی داشته که روز به روز رشد و گسترش می‌یابد.

اهمیت و تاکید نمایشگاه صنعت ساختمان بر تولید داخلی بوده و استفاده از مصالح، ابزار و طرح هایی که بیشترین باروری اقتصادی را در پی داشته و هماهنگ و متناسب با فرهنگ، دین و اقلیم کشور باشد، مهم ترین دغدغه مشارکت کنندگان است.

این نمایشگاه باعث ایجاد فضایی رقابتی در میان مشارکت کنندگان خواهد شد و تولید کنندگان داخلی را ترغیب می کند تا ضمن حفظ سنت ها و فرهنگ بومی، پا به پای تکنولوژی روز دنیا قدم برداشته و کیفیت محصولات خود را همواره در بالاترین سطح ممکن حفظ کنند.

گفتنی است نمایشگاه تخصصی صنعت ساحتمان و تاسیسات، سیستم های سرمایشی و گرمایشی و دکوراسیون داخلی هفتم تا دهم شهریورماه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ میزبان مردم خواهد بود.

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی