رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

شرکت مقاومت بندر

شرکت مقاومت بندر تولید لوله پلی اتیلن به مدیریت علیرضا طاری نوکنده در سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را با یک دستگاه خط تولید لوله شروع بکار کرده و در مورخه ۱۳۸۱/۷/۱۶ موفق به اخذ استاندارد ملی پلی اتیلن سنگین شده است.

عنوان شرکت: شرکت مقاومت بندر

فیلد کاری : لوله، اتصالات

نوع فعالیت: تولید کننده

محصولات / خدمات :

لوله های پلی اتیلن

آدرس: استان گلستان، شهر نوکنده، جاده قدیم شاه عباسی 

روبروی سرجنگلبانی چشمه بلبل ، شهرک خصوصی معقول

واحد پلی اتیلن مقاومت بندر

تلفن: ۰۱۷۳۴۳۸۴۱۹۸

سایت: www.moghavematebandar.com

شرکت مقاومت بندر

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت‌های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت‌های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت‌های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت‌ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت مقاومت بندر است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت مقاومت بندر


شرکت مقاومت بندر تولید لوله پلی اتیلن به مدیریت علیرضا طاری نوکنده در سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را با یک دستگاه خط تولید لوله شروع بکار کرده و در مورخه ۱۳۸۱/۷/۱۶ موفق به اخذ استاندارد ملی پلی اتیلن سنگین شده است.

در سال ۱۳۸۳ دستگاه دوم را خریداری کرده و درسال ۱۳۸۴ تصمیم به ساخت دستگاه تولید لوله کرده و اولین دستگاه ساخت این شرکت در عرصه تولید بکار گرفته شد و در سال ۱۳۸۸ استاندارد پلی اتیلن (آبیاری جانبی ) را دریافت کرد و همچنین در۱۳۸۸/۹/۱۸موفق به اخذ ثبت اختراع اسپیرال دولایه شد.

در این راستا این شرکت اولین تولید کننده اسپیرال دولایه در ایران می باشد و امروزه بالغ به ۷خط تولید دارد که ظرفیت تولید سالیانه این شرکت برای محصولات لوله‌های دولایه درون سفید از مواد سبک و سنگین از سایز ۱۶ الی ۴۰۰ میلیمتر به مقدار ۷۰۰۰ تن است.

کلیه محصولات نهایی این شرکت همراه است، با تاییدیه جهاد کشاورزی ، آب و خاک ، ایزو ISO9001-2008 ،ISOGMP،ISO10004:2012،ISO TUV-EMBLimited دارای اولین پروانه ساخت(بهداشتی )، دارایی گرید تولید A، کیفیت تولید محصولات با مواد صد درصد نو بوده وفعالیت عمده فروش برای صادرات در ترکمنستان است.

این شرکت با در اختیار داشتن پرسنل متخصص و آزمایشگاه مجهز کلیه مراحل تولید را از مواد اولیه تا محصول نهای به دقت بررسی و به طور پیوسته مورد آزمایش قرار می‌دهد تا با استاندار
۲-۱۴۴۲۷ مطابقت داشته باشد سپس مجوز ترخیص محصول را صادر می‌کند.

 

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


 

  • لوله های پلی اتیلن با مواد PE80
  • لوله پلی اتیلن با مواد PE100
  • لوله های قطرهای– مخصوص لوله های آبیاری قطره ای
  • لوله های پلی اتیلن با مواد PE80 – sf1.6

 

 

گالری تصاویر شرکت مقاومت بندر


پلی اتیلن
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی