رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
  • السبت ۹ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 19 June

اجرای پروژه گذر از بحران آب خراسان
یک مسئول آبفای خراسان رضوی اعلام کرد؛

اجرای پروژه گذر از بحران آب خراسان

معاون مهندسی و توسعه آبفای خراسان رضوی؛ منصور آذرین‌فر، گفت: در تابستان ۹۶ با وجود عدم تخصیص اعتبار ۳۷ پروژه ضروری ، به ویژه برای گذر از بحران آب در این استان اجار شده است.

معاون مهندسی و توسعه آبفای خراسان رضوی؛ منصور آذرین‌فر، گفت: در تابستان ۹۶ با وجود عدم تخصیص اعتبار  ۳۷ پروژه ضروری ، به ویژه برای گذر از بحران آب در این استان اجار شده است.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، این مطلب را معاون مهندسی و توسعه آبفای خراسان رضوی اعلام کرد و گفت: برای اجرای این تعداد پروژه در ۳۰ شهر استان ۲۴۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

“منصور آذرین‌فر” سیاست این شرکت را اجرای  پروژه های اضطرار و عبور از بحران آب، بدون توجه به تخصیص اعتبار دانست و اظهار داشت: ۲۶ پروژه بخش آب شامل حفر، تجهیز و برق رسانی چاه با تعهد ۵۵ میلیارد ریال و ۹۰ پروژه کوچک و بزرگ هم با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد اعم از اصلاح و توسعه شبکه و خطوط انتقال و احداث مخزن ذخیره آب با رقم تعهد ۳۰۰ میلیارد ریال در دست اقدام است.

به گفته وی ۵۱ پروژه بخش فاضلاب هم در ۱۱ شهر استان به ارزش ۴۵۰ میلیاردریال تعریف شده است که از این تعداد ۲۵ پروژه فعال و مابقی در مرحله برگزاری مناقصه قرار دارد.

وی پروژه در دست اجرای تصفیه خانه جدید شهر گلبهار با پیشرفت فیزیک ۵۵ درصد و تصفیه‌خانه توحید شهر سبزوار با پیشرفت فیزیکی ۱۵ درصد را خاطرنشان کرد که توسط بخش خصوصی در حال پیگیری است.

آذرین فر به پروژه های بخش آب و فاضلاب سبزوار اشاره و از تبدیل این شهر به یک کارگاه بزرگ خبر داد و اظهار امیدواری کرد با دریافت مرحله اول وام از صندوق توسعه ملی عقب ماندگی بخش فاضلاب در سبزوار جبران شود.

 

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی