رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 20 June

سوپرپایپ از سه محصول جدید خود رونمایی کرد
درهفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان؛

سوپرپایپ از سه محصول جدید خود رونمایی کرد

سوپرپایپ یکی از شرکت‌های فعال در صنعت تاسیسات کشور است که انواع لوله و اتصالات با جدیدترین تکنولوژی را تولید می‌کند . این شرکت در هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران که از ۲۱ تا ۲۴ مرداد ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد از ۳ محصول جدید خود رونمایی کرد

سوپرپایپ یکی از شرکت‌های فعال در صنعت تاسیسات کشور است که انواع لوله و اتصالات با جدیدترین تکنولوژی را تولید می‌کند . این شرکت در هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران که از ۲۱ تا ۲۴ مرداد ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد از ۳ محصول جدید خود رونمایی کرد که محصولات جدید این شرکت نشان می‌دهد که تولیدات آنها تنوع بیشتری به خود گرفته‌اند.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از صدای مهندسی ایران، بازدیدکنندگان سالن اختصاصی سوپرپایپ، در بیستمین سال فعالیت این شرکت با محصولات جدیدی آشنا شدند که در صرفه‌جویی مصرف انرژی، دسترسی آسان به آب و مدیریت آن و اصلاح تامین هوای مورد نیاز سیستم فاضلابی ساختمان‌ها، کاربرد دارند.

در هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران که از ۲۱ تا ۲۴ مرداد ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد، بازدیدکنندگان سالن اختصاصی سوپرپایپ، در بیستمین سال فعالیت این شرکت با محصولات جدیدی آشنا شدند که در صرفه‌جویی مصرف انرژی، دسترسی آسان به آب و مدیریت آن و اصلاح تامین هوای مورد نیاز سیستم فاضلابی ساختمان‌ها، کاربرد دارند.

 

پمپ سیرکولاتور هوشمند ویلو سری Yonos MAXO

این پمپ هوشمند به نسل جدید موتورهای EC ویلو مجهز شده ‌است و در شرایط خارج از پیک مصرف، با کاهش اتوماتیک دور موتور، ۸۰% مصرف انرژی را پایین می‌آورد. Yonos MAXO برای انواع سیستم‌های گرمایشی با آب گرم، تهویه مطبوع، مدارهای بسته سرمایشی و سیستم‌های سیرکولاسیون صنعتی کاربرد دارد.

 

سوپرونت سری H

این سوپرونت ترکیب هوشمندانه‌ای از سیفون و سوپرونت است که علاوه بر انجام کارکرد در سیفون‌های روشویی موجود در بازار، با تامین هوای مورد نیاز گروه‌های کوچک سیستم فاضلابی مثل یک آشپزخانه یا سرویس بهداشتی از بروز پدیده سیفوناژ و تخلیه تله آب‌هوابند موجود در قسمت سیفون جلوگیری می‌کند.

 

سوپروالو سری I

سوکت یا پریز آب! یک شیر جدید و متفاوت از سوپرپایپ برای دسترسی آسان و سریع به جریان آب است. با استفاده از سوپروالو I برای نصب یک وسیله، به قطع آب نیازی نیست.

سوپروالو I در فضاهای مشاع برای مدیریت مصرف و جلوگیری از استفاده غیر مجاز آب به‌کار می‌رود و از آن به‌عنوان یک شیر مستقل مثل شیر پیسوار نیز استفاده می‌شود.

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی