رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 20 June

شرکت مبین سازه گستر خلیج فارس
مدير‌عامل شرکت نفت فلات قاره ايران:

توسعه همکاری با مجموعه ایزوایکو

مدير‌عامل شرکت نفت فلات قاره ايران گفت: در اجرای پروژه‌های آتی، قطعا با توجه به امکانات ایزوایکو از ظرفیت‌های این شرکت استفاده خواهیم کرد.

مدير‌عامل شرکت نفت فلات قاره ايران گفت: در اجرای پروژه‌های آتی، قطعا با توجه به امکانات ایزوایکو از ظرفیت‌های این شرکت استفاده خواهیم کرد.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از  روابط عمومی شرکت مبین سازه گستر خلیج فارس، حمید بورد مدير عامل شرکت نفت فلات قاره ايران در بازدید يک‌روزه فعالیت مهندسان و متخصصان مجموعه ایزوایکو در شرکت مبین سازه گستر خلیج فارس در زمينه مهندسي، خريد، ساخت، نصب و راه اندازی پروژه‌هاي نفت، گاز و صنايع فراساحلي کشور اظهار کرد: این مجموعه در اجرای پروژه‌‌های فعلی شرکت نفت فلات قاره عملکرد رضایت‌بخشی داشته است.

مدیرعامل مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران ( ایزوایکو) نیز در حاشیه این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های قابل توجه در حوزه صنایع نفت و گاز فراساحل در مجموعه ایزوایکو، خواستار تعامل مضاعف در زمینه اجرای پروژه‌های شرکت نفت فلات قاره ایران در مجموعه ایزوایکو شد.

حميد رضائیان اصل تصریح کرد: در حال حاضر این مجموعه توانمندی لازم در زمینه راه‌اندازی و تعمیر کلیه جک‌آپ‌ها و شناورها را مطابق استانداردهای جهانی دارد و عملکرد ایزوایکو و رضایت کارفرمایان پروژه‌ها طی چند سال اخیر، مهر تاییدی بر این ادعاست.

بابک عباسپور، مدیرعامل شرکت مبین سازه‌گستر خلیج فارس نیز در حاشیه این بازدید ضمن اشاره به توان مهندسان این واحد صنعتی گفت: در صورت تامین منابع مالی از سوی کارفرما، پروژه ساخت سکوهای نفتی هندیجان و هنگام در سریع‌‌ترین زمان ممکن آماده بهره‌برداری می‌شود.

بر اساس اين گزارش، بازديد از روند ساخت پروژه سکوهاي نفتي ٠٧ WHP و ٠٨ WHP منطقه نفتي هنديجان، بازديد از روند ساخت پروژه سکوهاي نفتي WHP۱,WHP۲,WHP۳ منطقه نفتي هنگام، بازديد از توانمندي‌هاي به‌کار گرفته شده شرکت ايزوايکو در ساخت سکوهاي گازي پارس جنوبي به‌ویژه به کارگيري جرثقيل‌هاي ١٢٠٠ تني منگان در ساخت سکوهای مربوط به فاز ١۴ پارس جنوبي در اين ديدار انجام شد.

همچنين بازديد از Dry dock موجود در يارد عظيم گسترش براي ساخت سکوهاي Float over نفتي و گازي در پروژه‌هاي آتي کشور و نيز بررسي راهکارهاي همکاري شرکت ايزوايکو با شرکت نفت فلات قاره ايران در زمینه راه اندازي و تعميرات جک آپ بارج البرز و انجام تعميرات کليه شناورهاي نفت فلات قاره ايران از جمله برنامه‌های مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در این سفر یک روزه به بندرعباس و بازدید از ایزوایکو بود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی