رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
  • الخميس ۳ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 15 April

تکمیل و توسعه 124 شهرک صنعتی در دستور کار قرار دارد
معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران؛

تکمیل و توسعه ۱۲۴ شهرک صنعتی در دستور کار قرار دارد

معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ؛ غلامرضا سلیمانی، با تاکید بر اهمیت بالای صنایع کوچک، از در دستور کار قرار گرفتن تکمیل و توسعه ۱۲۴ شهرک صنعتی در سال جاری خبر داد.

معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ؛ غلامرضا سلیمانی، با تاکید بر اهمیت بالای صنایع کوچک، از در دستور کار قرار گرفتن تکمیل و توسعه ۱۲۴ شهرک صنعتی در سال جاری خبر داد.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی پی جی به نقل از ایسنا، غلامرضا سلیمانی ، با اشاره به این که در مجموع ۹۵۸ شهرک صنعتی مصوب در کشور وجود دارد که ۷۸۰ مورد آن به بهره‌ برداری رسیده است، اظهار کرد: بر این اساس توسعه و تکمیل ۱۲۴ شهرک صنعتی در سال ۱۳۹۶ در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به این که در کل شهرک‌های صنعتی ۷۸ هزار قرارداد با مردم به امضا رسیده است، خاطر نشان کرد: از این تعداد ۳۹ هزار و ۵۰۰ مورد به مرحله‌ی بهره برداری رسیده‌اند و مابقی قراردادها نیز در دست ساخت قرار دارد.

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک صنعتی ایران بیان کرد: درصد تشکیل بنگاه‌های کوچک نسبت به بنگاه‌های متوسط در سراسر کشور ۹۶ به چهار درصد است که این مساله از اهمیت بالای صنایع کوچک خبر می‌دهد چرا که علاوه بر سهولت ایجاد می‌تواند اشتغالزایی بالایی برای کشور داشته باشد.

 

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی