رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

گزارشی از مراسم اختتامیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

مراسم اختتامیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ، روز گذشته و در آخرین ساعات کاری این نمایشگاه در محل نمایشگاه‌های دایمی تهران برگزار شد که در آن گزارشی از اتفاقات صورت گرفته در این نمایشگاه ارایه شد.

مراسم اختتامیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ، روز گذشته و در آخرین ساعات کاری این نمایشگاه در محل نمایشگاه‌های دایمی تهران برگزار شد که در آن گزارشی از اتفاقات صورت گرفته در این نمایشگاه ارایه شد.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی ، این نمایشگاه توسط اتاق تعاون ایران برگزار شد که از روز ۲۱ مرداد ماه کار خود را آغاز کرده بود و به مدت ۴ روز در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داشت.

مراسم اختتامیه در آخرین ساعات کاری این نمایشگاه و با نیم ساعت تاخیر برگزار شد که در ابتدا آقای دکتر سید محمد کریمی ، عضو هیات رییسه اتاق تعاون ایران و سرپرست امور نمایشگاهی گزارشی از عملکرد این نمایشگاه ارایه کرده و اذعان داشتند که این نمایشگاه با کیفیت مناسبی برگزار شده‌است.

وی در ابتدا ضمن تشکر از تمامی افرادی که در برگزاری این نمایشگاه حضور داشتند گفت: برگزاری نمایشگاهی به این وسعت کاری بسیار سخت بود که مسلما نیازمند همکاری و حمایت مشارکت کنندگان بوده‌ و آنها باعث شدند نمایشگاهی درخور شان خودشان برگزار شود.

عضو هیات رییسه اتاق تعاون ایران در ادامه گفت: افراد بسیاری برای برگزاری باشکوه این نمایشگاه تلاش کرده اند که در این راستا از آقای خسرو تاج ریاست سازمان توسعه تجارت خارجی، آقای دکتر اسپهبدی مدیر نمایشگاه، آقای عاملی مدیر امور نمایشگاهی و همچنین دیگر کمک کنندکان تشکر کرد.

وی در ادامه به استقبال قابل توجه بازدیدکنندگان از این نمایشگاه اشاره کرده و گفت: به غیر از عوامل اجرایی و مشارکت کنندگان، قریب به ۲۰۰ هزار نفر طی ۴ روز برقراری نمایشگاه از آن بازدید داشته‌اند که این تعداد قابل توجه بوده و نشان از سطح کیفیت نمایشگاه دارد.

دکتر کریمی به استقبال مناسب شرکت های خارجی از این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: در این نمایشگاه ۴۰۰ شرکت خارجی نیز از ۳۱ کشور مختلف حضور داشتند که به نظر آنها این نمایشگاه از کیفیت بالایی برخوردار بوده‌است به نحوی که نماینده دومای روسیه در بازدید خود از نمایشگاه به سطح بالا بودن آن اعتراف کرده و گفته است ، تحولی که ایرانی ها در این نمایشگاه ایجاد کرده‌اند فوق تصور آنها بود.

عضو هیات رییسه اتاق تعاون ایران از ۸۷۸ مشارکت کننده داخلی نیز تشکر کرد و مشارکت آنها را مصداق شعار تولید و اشتغال دانست.

وی همچنین در ادامه به کارگاه‌هایی که در این نمایشگاه برگزار شده بود اشاره کرده و گفت: به طور متوسط در هر روز، دو کارگاه آموزشی در نمایشگاه برگزار شده و گواهی نامه ای از طرف وزارت راه و شهر سازی به شرکت کنندگان در این کارگاه‌ها اعطا شده‌است.

سیدمحمد کریمی در ادامه به ایجاد پاویون ترکیه برای همه محصولات اشاره کرد و گفت: در آینده نزدیک پاویون ترکیه ایجاد خواهد شد و در کنار آن در نظر داریم پاویون چین را با تکیه بر انتقال تکنولوژی داشته‌باشیم که این مهم در مرحله رایزنی است.

عضو هیات رییسه اتاق تعاون ایران به حضور تعاون گران در نمایشگاه صنعت ساختمان امسال اشاره کرد و گفت: امسال برای اولین بار از تعاون گران دعوت شد تا در نمایشگاه شرکت کنند.

کریمی همچنین گفت: امسال سعی کردیم سالن‌ها را مطابق میل بازدیدکنندگان تخصصی کنیم و امیدواریم این روند ادامه داشته‌باشد تا در نمایشگاه‌های آتی تولید کنندگان و بازدید کنندگان بتوانند ارتباط بیشتری با هم برقرار کنند.

عضو هیات رییسه اتاق تعاون ایران اظهار امیدواری کرد که ارگان های تاثیر گذار در صنعت ساختمان همچون شورای پول و اعتبار و بانک‌ها به کمک صنعت ساختمان بیایند تا رکود این صنعت از میان برداشته شده و شرایط توسعه برای کشور فراهم شود.

در انتهای مراسم شرکت های برتر در این نمایشگاه معرفی شده و از آنها قدردانی شد.

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی