رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

ساختمان مولفه اصلی اشتغالزایی است

عضو هیأت رئیسه اتاق تعاون ایران با اشاره به اینکه ۱۳۰ رشته مرتبط با بخش مسکن هستند گفت: در صورتی که بخش مسکن رونق یابد اشتغالزایی رونق می یابد.

عضو هیأت رییسه اتاق تعاون ایران با اشاره به اینکه ۱۳۰ رشته مرتبط با بخش مسکن هستند گفت: در صورتی که بخش مسکن رونق یابد اشتغالزایی رونق می یابد.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی ، از سید محمد کریمی، سرپرست امور نمایشگاهی و عضو هیأت رئیسه اتاق تعاون ایران در مراسم اختتامیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان که با حضور مسئولان و فعالان صنعت ساختمان و بخش تعاون برگزار شد با اشاره به اینکه در نمایشگاه امسال بیش از ۱۳۰۰مشارکت کننده حضور داشتند گفت: نزدیک به ۴۰۰ شرکت خارجی از ۳۱ کشوربه صورت مستقیم و غیرمستقیم در نمایشگاه حاضر شدند.

وی با اشاره به اینکه یکی از مولفه های اصلی اشتغال صنعت ساختمان است گفت: نمایشگاه صنعت و ساختمان بزرگترین نمایشگاه صنعتی کشور است. اهمیت بخش مسکن از آن جهت است که ۱۳۰ صنعت وابسته به این بخش است. در صورتی که مسکن رونق یابد اشتغالزایی رونق می یابد.

عضو هیأت رئیسه اتاق تعاون ایران بیان کرد:نزدیک به ۴۰۰ شرکت خارجی از ۳۱ کشور به صورت مستقیم و غیرمستقیم حاضر شدند. نکته مهم در نمایشگاه امسال برجسته بودن حضور شرکت های دانش بنیان همچنین بازدید هیات های تجاری مختلف و برگزاری جلسات B2B و برگزاری کارگاه های آموزشی با صدور گواهی نامه برای شرکت کنندگان و سایر فعالیت های جانبی نمایشگاهی بود.

سرپرست امور نمایشگاهی از ایجاد پاویون چین برای همه محصولات خبر داد و گفت: در نظر داریم که پاویون چین را برای همه محصولات به شرط انتقال تکنولوژی داشته باشیم که این مهم در مرحله رایزنی است.

سیدمحمد کریمی همچنین به برگزاری نمایشگاه لاستیک در آینده نزدیک اشاره کرد و گفت: برگزاری این نمایشگاه در حال تعریف است و درصدد هستیم که آن را انجام دهیم.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی