رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

مکانیک سازمان نظام مهندسی
برگزاری اولین جلسه گروه تخصصی مکانیک؛

کرمی رییس گروه تخصصی مکانیک شد

اولین جلسه هفتمین دوره گروه تخصصی مکانیک سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با حضور رییس سازمان و اعضای هییت رییسه برگزار شد.

اولین جلسه هفتمین دوره گروه تخصصی مکانیک سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با حضور رییس سازمان و اعضای هییت رییسه برگزار شد.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان، در ابتدای این جلسه مهندس رامین کرمی، رییس دوره ششم گروه تخصصی مکانیک گزارشی از شرح وظایف و اقدامات انجام شده در این گروه ارایه کرد.

در ادامه جلسه، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران اظهار کرد: گروه تخصصی مکانیک طی دو ،سه دوره اخیر عملکرد خوبی داشته است.

مهندس قربانخانی افزود: ما در تلاشیم در تهران ماده ۳۳ از صفرمتر عملیاتی شود که زمینه اشتغال مهندسان تاسیسات را نیز فراهم می کند. این موضوع فعالیت بیش از پیش گروه تخصصی مکانیک را می طلبد. گروه تخصصی مکانیک باید به فکر نبود مهندس مکانیک در شهرهای دیگر و بیکاری بسیاری از مهندسان مکانیک در کشور باشد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ما به لحاظ سازمانی هرگونه حمایتی که لازم باشد از گروه های تخصصی می کنیم تا فعالیت هایشان به خوبی پیش برود. گروه های تخصصی هم باید به سازمان کمک کنند تا در همه دفاتر مهندسان ناظر برق، تاسیسات، عمران و معماری حضور داشته باشند.

مهندس قربانخانی در بخش دیگر اظهاراتش گفت:در ساختار جدید گروه های تخصصی یک رییس خواهیم داشت، یک نایب رییس، یک دبیر و یک‌نماینده از گروه تخصصی برای شورای حل اختلاف و داوری. علاوه بر این در گروه تخصصی مکانیک یک کمیته گاز و یک‌ کمیته آبفا نیز خواهیم داشت.

در ادامه جلسه، با رای گیری از اعضا، مهندس رامین کرمی با ۵ رای از ۷ رای به عنوان رییس، مهندس میرجعفری با ۵ رای از ۷ رای به عنوان نایب رییس و دکتر عابدی با ۷ رای به عنوان دبیر گروه تخصصی مکانیک برگزیده شدند.

مهندس میرجعفری، مهندس سیاح نژاد و دکتر عابدی نیز به عنوان سه نماینده کمیته گاز انتخاب شدند.

 

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی