رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

شرکت پولیکا نوین

عنوان شرکت: شرکت پولیکا نوین فیلد کاری : لوله، اتصالات نوع فعالیت: تولید کننده محصولات / خدمات : انواع گرانولهای سخت ونرم آدرس: میرداماد ، خیابان نفت شمالی ، پلاک ۶ طبقه اول ، ساختمان پتروشیمی آبادان تلفن: ۰۲۱۲۲۲۵۹۷۱۳ سایت:www.polikanovin.com . پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت‌های تاسیساتی پرداخته […]

عنوان شرکت: شرکت پولیکا نوین

فیلد کاری : لوله، اتصالات

نوع فعالیت: تولید کننده

محصولات / خدمات :

انواع گرانولهای سخت ونرم

آدرس: میرداماد ، خیابان نفت شمالی ، پلاک ۶

طبقه اول ، ساختمان پتروشیمی آبادان

تلفن: ۰۲۱۲۲۲۵۹۷۱۳

سایت:www.polikanovin.com

شرکت پولیکا نوین

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت‌های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت‌های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت‌های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت‌ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت پولیکا نوین است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت پولیکا نوین


شرکت پولیکا نوین اولین شرکت تولیدی لوله و اتصالات pvc در کشور بوده که در سال ۱۳۳۹ در شهرک صنعتی کرج با ظرفیت ۳۶۰ تن در سال با مجوز و اعتبارهای بانک کارگشایی و بانک عمران زیر نظر وزارت صنایع سنگین وقت جهت جلوگیری از واردات این محصول باکیفیت پایین ، از کشور‌های دیگر و با تکنولوژی کشور آلمان راه اندازی و در کوتاه ترین زمان با کمک کارشناسان خارجی شروع به کار کرده‌است.

مالکیت شرکت پولیکا در سال۱۳۴۵ به شرکت ملی صنایع پتروشیمی و سپس به شرکت پتروشیمی آبادان واگذار شده و هم اکنون سهامدار عمده این شرکت، پتروشیمی آبادان است.

 

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


تولیدکننده انواع لوله های U-PVC از سایز ۲۰ الی ۴۰۰٫ تولیدکننده انواع اتصالات U-PVC. تولیدکننده انواع گرانولهای سخت ونرم. تولیدکننده انواع کامپاند بافرمولهای مختلف.

لوله U-PVC از سایز ۲۰MM الی ۴۰۰MM انواع گرانول‌های سخت ونرم PVC

 

گالری تصاویر شرکت پولیکا نوین


شرکت پولیکا نوین
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی