رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
  • السبت ۹ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 19 June

دنا صنعت

دنا صنعت تولید کننده محصولات پلیمری (پلی اتیلن و کامپوزیت) از بدو ورود به صنایع مختلف با برخورداری از مزایای انحصاری خود از قبیل: وزن سبک، طول عمر مفید بالا، حمل و نقل و نصب سریع و آسان، مقاومت بالا در برابر انواع خوردگیها و سازگاری با محیط زیست تاثیرات بسزایی در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری داشته اند .

عنوان شرکت: دنا صنعت

فیلد کاری : لوله، اتصالات

نوع فعالیت: تولید کننده

محصولات / خدمات :

لوله های کامپوزیتی ( PE-GF) آبرسانی

پلی اتیلن تک جداره

آدرس: خیابان خالد اسلامبولی ( وزرا)

خیابان بیستم ، پلاک ۶

تلفن: ۰۲۱۸۸۵۵۷۰۷۲

سایت:

دنا صنعت

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت‌های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت‌های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت‌های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت‌ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی دنا صنعت است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با دنا صنعت


دنا صنعت تولید کننده محصولات پلیمری (پلی اتیلن و کامپوزیت) از بدو ورود به صنایع مختلف با برخورداری از مزایای انحصاری خود از قبیل: وزن سبک، طول عمر مفید بالا، حمل و نقل و نصب سریع و آسان، مقاومت بالا در برابر انواع خوردگیها و سازگاری با محیط زیست تاثیرات بسزایی در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری داشته اند .

در رقابت با محصولات فلزی و بتونی و . . . درکار بردهای مشابه توانستند بخش اعظمی از رقبای خود را پشت سر گذاشته و از صحنه صنعتی حذف نمایند. در این راستا مجتمع تولیدی صنعتی دنا صنعت تولید کننده انواع لوله‌های پلیمری شامل:

الف) لوله پلی اتیلن تک جداره تحت فشار برای مصارف آب، گاز و آبیاری قطره ای با فشارهای مختلف تا ۳۰ بار در اقطار (۴۰۰۰-۱۶) میلیمتر برای اولین بار در ایران

ب) لوله و اتصالات دو جداره کرتیوب دار فاضلابی و زهکشی و جمع آوری آبهای سطحی و پروژه های دریایی با سفتی حلقوی مختلف تا ۱۲۰ کیلو نیوتن بر متر مربع در اقطار ( ۴۰۰۰-۳۰۰) میلیمتر با چهار نوع روش اتصال آسان و مطمئن مخصوصاً سیستم جوش الکتروفیوژن جدید با آب بندی ۱۰۰ درصد درمقابل هر گونه نشت و نفوذ، یکپارچه و مقاوم در برابر رانش زمین و زلزله و دارای مزیت فنی نسبت به تولیدات مشابه است.

ج) لوله و اتصالات کامپوزیت (GF-PE) و پلی اتیلن آبرسانی با فشار کاری ۳۰-۱۶-۱۰-۶ اتمسفر در اقطار ( ۴۰۰۰-۳۰۰) میلیمتر با ۴ نوع جوش مخصوصاً سیستم جوش الکتروفیوژن ( فناوری این لوله در اختیار سه کشور امریکا، آلمان، ترکیه و اخیراً ایران دنا صنعت است) با سرمایه گذاری ارزی بیش از ۱۵۵ میلیون یورو با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا و با ظرفیت سالانه ۸۵ هزار تن در دامنه های کوه دنای با صلابت توسط آقای حاج خسرو باقری یکی از سرمایه گذاران بومی استان کهکیلویه و بویر احمد کارآفرین نمونه کشوری در سال ۸۷ و کارآفرین نمونه استانی در دو سال پیاپی ۸۷ و ۸۸ احداث گردیده و تولیدات آن در بخش های آب و فاضلاب، نفت و گاز و پتروشیمی، کشاورزی و نیروگاهی و دریایی و . . . مصرف و کاربرد دارد

ضمناً این مجتمع دارای آزمایشگاه آکرودیته مورد تایید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران برای انجام کلیه آزمونهای مربوط به تولیدات خود است و همچنین پروانه استاندارد ۹۱۱۶ ISIRI برای اولین بار در ایران و کلیه استانداردهای دیگر از جمله استاندارد ۱۴۴۲۷ را برای تولید ات خود از موسسه مذکور دریافت کرده‌است.

تولید و جوشکاری لوله و اتصالات فازهای ۱۲ و ۱۹ پارس جنوبی در اقطار ۱۶۰۰ و ۲۰۰۰ و ۲۵۰۰ میلیمتر با طول تقریبی ۱۳ کیلومتر و تزریق گروت بجای بستن بالاست بتونی بمنظور انجام عملیات تغریق لوله در عمق متوسط ۳۵ متری دریا و نصب در ترانشه و خاکریزی روی آن از جمله اقدامات این شرکت می
باشد.

 

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


اولین تولید کننده لوله های کامپوزیتی ( PE-GF) آبرسانی و پلی اتیلن تک جداره تا سایز ۴۰۰۰ میلیمتر تحت فشار تا ۳۰ بار در سطح کشور

 

گالری تصاویر دنا صنعت


دنا صنعت
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی