رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 14 June

شرکت لوله همگام

شرکت لوله همگام (سهامی خاص) از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را بعنوان دومین تولیدکننده لوله و اتصالات پلی پروپیلن در سه رنگ (سبز، آبی، سفید)و با بیش از ۱۳۷ نوع محصول (از سایز ۲۰ تا ۷۵) در ایران آغاز کرده است.

عنوان شرکت: شرکت لوله همگام

فیلد کاری : لوله، اتصالات

نوع فعالیت: تولید کننده

محصولات / خدمات :

لوله های تک لایه-P.v.c 

شیرآلات

آدرس: خیابان آتشگاه ، سه راهی درچه

تلفن: ۰۹۱۳۰۳۶۲۳۰۲

سایت:

شرکت لوله همگام

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت لوله همگام است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

محصولات شرکت لوله همگام, معرفی شرکت لوله همگام, شرکت لوله همگام, لوله همگام, لوله و اتصالات, شرکت تاسیساتی, شرکت تاسیساتی ایران, صنعت تاسیسات, صنعت و تاسیسات, ویکی پی جی, شرکت های تاسیسات, لیست شرکت تاسیساتی , گروه صنعتی تاسیساتی, فهرست شرکت های تاسیساتی, فهرست شرکت تاسیسات, مشخصات شرکت های تاسیسات , درباره شرکت های تاسیساتی, تاسیسات, شرکت های تهویه مطبوع, پایگاه خبری صنعت مکانیک, پرتال جامع صنعت و تاسیسات, صنعت تاسیسات, صنعت و تاسیسات, تاسیسات, تاسیسات ساختمان, تاسیسات ساختمانی, تاسیساتی, سیستم های تاسیساتی, اخبار تاسیساتی, اخبار تاسیسات ساختمان, اخبار تاسیسات, شیرآلات, شرکت های تاسیساتی ایرانی

آشنایی با شرکت لوله همگام


شرکت لوله همگام (سهامی خاص) از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را بعنوان دومین تولیدکننده لوله و اتصالات پلی پروپیلن در سه رنگ (سبز، آبی، سفید)و با بیش از ۱۳۷ نوع محصول (از سایز ۲۰ تا ۷۵) در ایران آغاز کرده است.

این شرکت، تولیدکننده انواع لوله و اتصالات پلیمری (پلی پروپیلن) مورد مصرف در شبکه های آب رسانی شهری ، صنعتی، تاسیسات حرارت مرکزی،انتقال مواد شیمیایی ،اسیدی ، هوای فشرده و تهویه می باشد. صنایع تولیدی لوله سبز همگام ، در طی سالهای فعالیت خود ، با کسب تجارب گرانقدر و پیمودن پروسه های مختلف کمی و کیفی، اکنون پا به مداری تازه از رشد و بالندگی نهاده است..

اهمیت به تکنولوژی و دانش روز، انجام درست و گسترده تحقیقات در راستای بهبود مستمر کیفیت ، استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته تولیدی و آزمایشگاهی ، ایجاد محیطی سالم و پویا ،برخورداری از نیروهای انسانی متخصص و ورزیده و شرکت فعال در نمایشگاه های تخصصی ،منجر به تشکیل یکی از گسترده ترین شبکه های تولید و توزیع در کشور شده است به طوری که محصولات این شرکت به دور از تبلیغات و جنجال های کاذب جایگاه خاص خود را در صنعت پلیمری ایران و گروه های مختلف جامعه پیدا کرده است.

محصولات این شرکت نه تنها جایگزین مطلوبی برای تولیدات سنتی محسوب می شود ، بلکه با توجه به روند رو به رشد مصرف و همچنین ارایه بیمه نامه ده ساله ، گواهی تایید کیفیت از استاندارد و شرکت آزمون فولاد سپاهان ، گواهی بهداشت از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، گواهی مطابقت استاندارد DIN آلمان به شماره ۸۰۷۷ و ۸۰۷۸ وو استاندارد ISO9000-2000 چشم انداز مطمینی برای مصرف کنندگان دور اندیش فراهم می آورد تا با خیال آسوده از تولیدات صنایع تولیدی لوله سبز همگام استفاده کنند

 

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


لوله های تک لایه-P.v.c – شیرآلات

 

گالری تصاویر شرکت لوله همگام


شرکت لوله همگام
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی