رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 24 June

مشکلات قضایی بیش از ۱۰۰ شرکت تولیدی و صنعتی در استان سمنان برطرف شد

دادستان عمومی و انقلاب استان سمنان گفت: با برگزاری همایش حمایت پیشگیرانه قضایی از اقتصاد مقاومتی تاکنون مشکلات قضایی بیش از ۱۰۰ شرکت تولیدی و صنعتی در استان سمنان مرتفع شد.

دادستان عمومی و انقلاب استان سمنان گفت: با برگزاری همایش حمایت پیشگیرانه قضایی از اقتصاد مقاومتی تاکنون مشکلات قضایی بیش از ۱۰۰ شرکت تولیدی و صنعتی در استان سمنان مرتفع شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، حیدر آسیابی صبح امروز در همایش حمایت پیشگیرانه قضایی از اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال که در شهرک صنعتی “پایتخت ” ایوانکی برگزار شد اظهار داشت: این شهرک یکی از بزرگ‌ترین شهرک‌های صنعتی کشور است و رفع مشکلات قضایی موجود که مانع از رونق تولید می‌شود یکی از مهم‌ترین محوریت‌های جلسه است.

وی افزود: با برگزاری همایش‌های حمایت پیشگیرانه قضایی از اقتصاد مقاومتی در استان سمنان بسیاری از مشکلات قضایی واحدهای تولیدی و صنعتی رفع شده است.

دادستان عمومی و انقلاب استان سمنان رفع مشکلات بانکی و بیمه‌ای واحدهای تولیدی و صنعتی را یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این همایش برشمرد و افزود: رفع چالش‌های موجود تأثیر به سزایی در رونق تولید و اشتغال ایجاد می‌کند.

وی با تأکید بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت بازرسی کل کشور برای رفع موانع تولید خاطرنشان کرد: استان سمنان با تمام ظرفیت موجود برای تحقق این مهم در تلاش است.

آسیابی اذعان کرد: ایجاد امنیت پایدار برای سرمایه‌گذاران بخش خصوصی یکی از مهم‌ترین رسالت‌های دستگاه‌های قضایی استان سمنان است.

وی با بیان اینکه کمیته حمایت قضایی یکی از پناهگاه‌های امن برای فعالان بخش اقتصادی است و سرایه گذاران به این کمیته اعتماد دارند یادآور شد: اقتصاد مقاومتی یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین فاکتورهایی است که باید برای رفع مشکلات اقتصادی کشور به آن توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

دادستان عمومی و انقلاب استان سمنان بیان کرد: همدلی و همراهی مردم و مسئولان نظام با مدیریت و اقدام جهادی، حمایت از تولیدات داخلی و جلوگیری از ورود کالای قاچاق لازمه تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در کشور است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی