رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

شرکت پارفوسا

شرکت پارفوسا (تولید کننده قطعات لاستیکی) حدوداً یک دهه می باشد که در زمینه تولید قطعات لاستیکی در حال فعالیت می باشد. عمده تولیدات کارخانه پارفوسا به صورت قالب گیری فشاری و قالب گیری انتقالی از رابرهای سنتزی EPDM، NBR، SBR، BR، Silicon ،NR Viton و … است.

عنوان شرکت: شرکت پارفوسا

فیلد کاری : لوله، اتصالات

نوع فعالیت: تولید کننده

محصولات / خدمات :

تولیدکننده قطعات لاستیکی

آدرس: کیلومتر ۴۵ اتوبان قم، شهرک صنعتی شمس آباد

بلوار نارنجستان، گلبرگ ۴، پلاک ۱۹

تلفن: ۰۲۱۵۶۲۳۰۹۴۳

سایت: www.parfosa.com

شرکت پارفوسا

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت پارفوسا است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت پارفوسا


شرکت پارفوسا (تولید کننده قطعات لاستیکی) حدوداً یک دهه می باشد که در زمینه تولید قطعات لاستیکی در حال فعالیت می باشد. عمده تولیدات کارخانه پارفوسا به صورت قالب گیری فشاری و قالب گیری انتقالی از رابرهای سنتزی EPDM، NBR، SBR، BR، Silicon ،NR Viton و … است.
قطعات تولیدی در پارفوسا با توجه به نیاز مشتری و الزامات آن از قبیل خواص فیزیکی- مکانیکی و مانایی فشاری، سختی مورد نظر مشتریان تولید می گردد. در این راستا تخصصی ترین فعالیت پارفوسا در زمینه تولید زبانه های لاستیکی شیرهای کشویی، ویفری و پروانه ای از جنس   NBR ، Silicon  ،EPDM ، Viton و … شیرآلات صنعتی در ابعاد مختلف و انواع اورینگ های لاستیکی، مغزی و واشر پشت مهره صنایع شیرآلات بهداشتی است.

همچنین پارفوسا در بخش تولید قطعات خودرو محصولاتی از قبیل واشر فیلتر روغن، روغن ریز میل بادامک، واشر فیلتر بنزین، انواع گردگیر، دسته موتور، چرخ لیفتراک و ضربه گیرهای ویژه با کسب استاندارد ISO/TS نیز فعالیت دارد.

پارفوسا بر پایه دانش روز لاستیک و توانمندی های تکنولوژیکی داخلی اعم از آزمایشگاه مجهز، دستگاه های کامل خط تولید و مواد اولیه متناسب با بازار ایران توانسته است رضایت
همیشگی مشتریانش را حفظ کند.

محصولات لاستیک شیرهای کشویی در سایزهای مختلف لاستیک شیرهای پروانه ای در سایزهای مختلف انواع لاستیک های گردگیر لاستیک های ویفری لاستیک های صافی لاستیک های فشار شکن لاستیک های تک محفظه ای در سایزهای مختلف لاستیک های دو محفظه ای در سایزهای مختلف انواع اورینگ های لاستیکی خاص انواع ضربه گیرها انواع دسته موتور دست کامل مغزی شیرآلات بهداشتی واشر پشت مهره شیرآلات بهداشتی وکلیه قطعات لاستیکی مطابق با نقشه و نمونه مشتریان  دیگر خدمت قابل عرضه آمیزه سازی و کامپاندینگ فرمولاسیون های مختلف از لاستیک خام و خمیر لاستیک است.

فرایند اختلاط در دومرحله مستربچ سازی و فاینال بچ سازی در غلتک و بنبوری انجام می پذیرد.

 

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


 

  • قطعه لاستیکی
  • اورینگ لاستیکی
  • زبانه لاستیکی
  • واشر لاستیکی
  • گردگیر لاستیکی

تولیدکننده قطعات لاستیکی
زبانه لاستیکی شیرهای کشویی در ابعاد مختلف،
زبانه لاستیکی شیرهای پروانه ای در ابعاد مختلف،
انواع لاستیک های گردگیر لاستیک های ویفری،
لاستیک های صافی لاستیک های فشار شکن،
لاستیک های تک محفظه ای در ابعاد مختلف،
لاستیک های دو محفظه ای در ابعاد مختلف،
انواع اورینگ های لاستیکی خاص،
انواع ضربه گیرها،
انواع دسته موتور،
دست کامل مغزی شیرآلات بهداشتی،
واشر پشت مهره شیرآلات بهداشتی،
کلیه قطعات لاستیکی مطابق با نقشه و نمونه مشتریان
انواع قطعات لاستیکی بر پایه EPDM، NBR، Silicon، NR، SBR، Viton براساس نوع سفارش مشتری با خواص مکانیکی مورد نظر

 

 

گالری تصاویر شرکت پارفوسا


شرکت پارفوسا
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی