رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
  • الجمعة ۸ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 18 June

شرکت مهرآوند مشهد

شرکت مهرآوند مشهد در سال ۱۳۷۹در فضایی به مساحت ۱۱۰۰۰متر مربع واقع در شهرک صنعتی کاویان مشهد به منظور تولید لوله های پلی اتیلن با استفاده از تجربیات مهندسین و پرسنل خود پا به عرصه صنعت پلیمر گذاشت .

عنوان شرکت: شرکت مهرآوند مشهد

فیلد کاری : لوله، اتصالات

محصولات / خدمات :

تولید کننده لوله های پلی اتیلن

و نوارهای آبیاری پلاک دار ایرانی

آدرس: مشهد، خیابان چمران ۹ ، پلاک ۴۰

تلفن: ۰۵۱۳۲۲۲۱۸۸۴

سایت: www.mehravand.com

شرکت مهرآوند مشهد

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت مهرآوند مشهد است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

آشنایی با شرکت مهرآوند مشهد


شرکت مهرآوند مشهد در سال ۱۳۷۹در فضایی به مساحت ۱۱۰۰۰متر مربع واقع در شهرک صنعتی کاویان مشهد به منظور تولید لوله های پلی اتیلن با استفاده از تجربیات مهندسین و پرسنل خود پا به عرصه صنعت پلیمر گذاشت .
اکنون پس از گذشت سالیان متمادی از آغاز فعالیت , با اعتقاد راسخ به اصل مشتری مداری و نیل به اهداف متعالی کیفی و کمی در تولید لوله های پلی اتیلن و کسب رضایت مشتریان مفتخر است که با دارا بودن مدرن ترین ماشین آلات و استفاده از بهترین مواد اولیه و بهره گیری از کارشناسان و متخصصان مجرب محصولات تولیدی خود را عرضه نماید .
این شرکت دارای رتبه A از مدیریت آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی و یکی از بزرگترین تامین کنندگان لوله های پلی اتیلن در استان خراسان در زمینه های آبیاری تحت فشار , شبکه های آبرسانی فاضلاب شهری و صنعتی , گازرسانی و مخابراتی است .
این شرکت دارای مدیریت کیفیت ISO9001-2008 و ISO IEC 17025 و HSE-MS است.
خط تولید این شرکت با استفاده از ماشین آلات مدرن و همگام با تکنولوژی روز دنیا با چهار خط مجزا جهت تولید لوله های پلی اتیلن سخت (HDPE) و یک خط مخصوص تولید لوله های پلی اتیلن نرم (LDPE) و یک خط High-tech جهت تولید نوارهای آبیاری پلاک دار در حال فعالیت است .
کلیه خطوط تولید مجهز به سیستم های پیشرفته Gravimetric جهت کنترل وزن واحد متر لوله و Ultrasonic جهت کنترل قطر و ضخامت لوله است.
این شرکت در زمینه صادرات محصولات عمدتا به کشورهای حوزه CIS فعالیت می نماید.
تولیدات این شرکت بر اساس استاندارد ملی ایران به شماره ۱۴۴۲۷۲ مطابق با استانداردهای صنعتی آلمان DIN8074 و DIN8072 است.

 

محصولات / خدمات این شرکت شامل موارد زیر است:


 

  • لوله های پلی اتیلن سخت (HDPE)
  • لوله های پلی اتیلن نرم (LDPE)
  • نوارهای آبیاری
  • نوار آبیاری پلاک دار

 

تولید کننده لوله های پلی اتیلن و نوارهای آبیاری پلاک دار ایرانی

گالری تصاویر شرکت مهرآوند مشهد


پلی اتیلن
منبع: www.looleh.ir
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی